Servisné služby - Mobilné online služby Volkswagen

Vaše digitálne služby v každodennom živote.

Guide & Inform.

Vyhľadávajte pútavé ciele vo svojom okolí, získajte aktuálne dopravné informácie priamo z internetu a ešte omnoho viac.

Security & Service.

Automatické hlásenie nehody, Volanie pri poruche alebo Online alarm pri krádeži: S balíkom „Security & Service“ budete jazdiť bezpečne.

e-Remote.

Pomocou funkcie Car-Net e-Remote môžete ovládať služby svojho elektromobilu, resp. svojho hybridného vozidla značky Volkswagen celkom jednoducho pomocou aplikácie We Connect alebo na počítači cez portál We Connect.

App-Connect.

Všetko, čo milujete na svojom smartfóne, bude odteraz k dispozícii aj vo vašom vozidle Volkswagen. Je jedno, či používate iOS™ alebo Android™ – s funkciou App-Connect budete mať prepojenie aj na cestách.

 

Zostaňte jednoducho v spojení. So službami a produktmi z We Connect.

Je jedno, čo príde – We Connect vás bez stresu dovedie do cieľa. Inteligentné online služby vám budú pomáhať v každodennom živote – aj keď nebudete práve sedieť vo vozidle. Pretože vďaka nainštalovanej eSIM karte bude váš Volkswagen od začiatku online. A prostredníctvom aplikácie We Connect bude s vami stále v spojení. Plánujete služobnú cestu alebo výlet s rodinou? S tým správnym produktom na každú príležitosť sa budete môcť sústrediť na to najdôležitejšie.

 

Objavte We Connect

Poradí vám
Ing. Lukáš Dudra
Predajca Volkswagen
Kontakt: +421 918 341 363
Lukáš Dudra
Mgr. Lóránt Szladics
Predajca Volkswagen
Kontakt: +421 918 341 361
Lóránt Szladics
Mgr. Petra Potočňáková
Predajca Volkswagen
Kontakt: +421 915 492 180
Petra Potočňáková