Profil firmy

Rok 2020
Ultrarýchle nabíjanie a profesionálne opravy po nehode
E-mobilita: Auto Gábriel spolu s GreenWay spúšťajú ultrarýchlu nabíjaciu stanicu.
Servis opráv po nehode: Mali ste dopravnú nehodu? Nesprávna oprava havarovaného vozidla môže byť bezpečnostným rizikom. V našich nových servisných priestoroch Špecialista na opravy po nehode dodržíme výrobcom definované postupy a zaistíme tak garanciu a zachováme bezpečnosť, záruky a hodnotu vozidla v najvyššej možnej miere.
Rok 2019
Investície do servisných priestorov Audi
: Rozšírenie servisného zázemia a zároveň skvalitnenie servisných služieb Audi - rozšírenie kapacít v pneuservise a investícia do nových prístrojov na vyváženie a umytie kolies; vybudovanie novej umyvárne a zvýšenie profesionality ručného umytia vozidiel; zakúpenie špičkovej 3D geometrie, rýchle a presné nastavenie geometrie kolies.
Rok 2018
Špecialista na opravy po nehode: Na základe splnenia širokého okruhu kritérií a podmienok stanovených importérmi jednotlivých značiek spoločnosť získala certifikát Špecialistu na opravy po nehode. Cieľom je odborná a kvalitne vykonaná oprava havarovaného vozidla.
Rok 2017
Volkswagen Prešovská - vstup do e-mobility
: Ukončenie najväčšieho projektu v histórii firmy, otvorenie exkluzívneho showroomu Volkswagen Prešovská v najvyššom štandarde značky Volkswagen s výstavnou plochou pre 17 vozidiel a zároveň vstup do mobility zajtrajška do e-mobility.
Rok 2016
ŠKODA Handy ZŤP: Rozšírenie portfólia o značku ŠKODA Handy ZŤP. Aj Auto Gábriel chce svojou trošku prispieť k skvalitneniu života hendikepovaných zákazníkov prostredníctvom rozvoja dopravnej mobility a ponúknuť im výhody, ktoré im značka ŠKODA poskytuje.
Rok 2015
Samoobslužná umyváreň: Rozšírenie pôsobnosti v rámci mesta Košice o areál Auto Gábriel Prešovská cesta, v ktorom sa spustila prevádzka samoobslužnej umývacej linky pre širokú verejnosť.
Das WeltAuto: Otvorenie nových predajných a servisných priestorov pre jazdené vozidlá s nadštandardnou garanciou Das WeltAuto.
Audi GW+: Rozšírenie portfólia o značku fabrických predvádzacich vozidiel Gebrauchtwagen plus (GW+) - Unikátny systém predaja prakticky nových a veľmi málo jazdených manažérskych vozidiel, tz. Jahreswagen, priamo od vrcholových manažérov AUDI A.G.
Rok 2014
ŠKODA: Otvorenie prvého moderného nadčasového ŠKODA centra v Košiciach, postaveného podľa nového dizajnového konceptu značky ŠKODA v SR
AVIS: Auto Gábriel sa stáva členom 27 člennej rodiny AVIS Slovensko a prevzal do svojej správy pobočku AVIS Letisko. AVIS predstavuje vedúcu spoločnosť vo svete v oblasti požičiavania automobilov.
Rok 2009
: Spoločnosť Auto Gábriel vstúpila na trh tretej koncernovej značky – ŠKODA
Rok 2006
Audi Centrum Košice
: Otvorenie jedinečného showroomu Audi Centrum Košice s výstavnou plochou pre 10 vozidiel, špičkovo vybaveným servisným strediskom a nadštandardnými službami pre Audi klientelu
Rok 2005
Das Weltauto
: Rozšírenie portfólia Auto Gábriel o značku Das WeltAuto – moderný systém riešenia predaja a nákupu jazdených vozidiel s poskytovaním predajných a popredajných služieb. Od roku 2006 sídlila na Južnej triede, kde prežila aj turbulentné obdobie svetovej finančnej krízy. V roku 2011 sa prevádzka presťahovala na novú adresu s väčšou výstavnou plochou
Rok 2003
Volkswagen Barca showroom
: Otvorenie reprezentačných priestorov Volkswagen Barca poskytujúce komplexné predajné a popredajné služby
Rok 2002
Michalovce
: Rozšírenie pôsobnosti značky Volkswagen vrámci východu prostredníctvom agentúrneho predaja v Michalovciach
Rok 1997
: Otvorenie modernej prevádzky, na to obdobie nadčasové, moderné riešenie autosalónu pre predaj značiek Volkswagen aj Audi, spolu so servisným strediskom pre záručný aj pozáručný servis, klampiarske a lakovacie práce, diagnostiku a meranie.
Rok 1993
Volkswagen a Audi oficiálne v Košiciach
: Založenie prvého oficiálného dealerastva a servisné stredisko koncernových značiek Volkswagen v Košiciach.

error: Obsah je schráneny!