Volkswagen - Akcia - Nový VW Passat Variant

Nový Volkswagen Passat Variant prichádza po 30 miliónoch predaných kusoch a 8 generáciách vo svojej najmodernejšej podobe. Nárast rozmerov a technologická výbava zvýrazňuje tradične silnú stránku modelu, ktorou je komfort. Klasické pohony či moderné motorizácie eHybrid vytvárajú ponuku, ktorá dokáže osloviť širokú motoristickú verejnosť.

 

Business trieda v novej podobe

Nový Passat, ktorý je dostupný už len ako Passat Variant, teraz ponúka ešte viac priestoru: s rázvorom väčším o 50 milimetrovobjemom batožinového priestoru až 1 920 litrov a ešte väčším priestorom na nohy vzadu predstavuje obľúbeného spoločníka na každý deň – či už ide o pracovný obed, futbalový tréning s deťmi alebo rodinnú dovolenku. Jeho dizajn: jednoznačný Passat, typický Volkswagen – a predsa nový z každej perspektívy. S intuitívnym ovládaním si užijete ešte väčší komfort jazdy vďaka širokej ponuke moderných asistenčných systémov a infotainment systému novej generácie.

 

Highlighty novinky

Nový. A predsa dokonalý Passat

Objavujte fascinujúci dizajn nového modelu Passat. Elegantný a súčasne športový, jeho širšia, dlhšia a nižšia silueta prezentuje čistú dynamiku – a pritom vždy zostáva verný svojej nezameniteľnej DNA modelu Passat. Zažite Volkswagen, ktorý zrýchli tep nielen vám, ale aj tým, ktorých budete míňať.

Cíťte sa ako v cieli. Ešte predtým, ako vyrazíte na cestu

Nastúpte, pripútajte sa – a takmer zabudnete odísť. V novom modeli Passat sa vám to môže stať nielen vďaka voliteľným sedadlám ergoActive s masážnou funkciou. Pretože svojím pôsobivým interiérom, veľkorysým usporiadaním priestoru a dôrazom na inovatívne technológie a elegantný dizajn stanovuje nové štandardy. Jemné detaily, ako je dekoračné prešívanie, dodávajú priestoru pre vodiča nádych luxusu. Viac a rozmanitejšie odkladacie priehradky, napríklad zväčšený jumbo box v stredovej konzole, ponúka flexibilný úložný priestor na všetko, čo je dôležité.

Tlmí všetko. Okrem očakávaní

Rozhodujúce sú často práve tie inovácie, ktoré nie sú viditeľné. Tak ako voliteľná adaptívna regulácia podvozka DCC Pro s dynamickým riadením. Elektronicky riadené tlmiče s dvojventilovým systémom sa v priebehu milisekúnd prispôsobujú povrchu vozovky a jazdnej situácii. V modeli Passat s dlhým rázvorom zabezpečí ešte väčší komfort a potešenie z jazdy. A komu by to nestačilo, ten si môže svoj Volkswagen jednoducho nastaviť prostredníctvom jazdných režimov comfort, sport a individual.

eHybrid

Tešte sa na elektromobilitu budúcnosti a nasadnite do nového modelu Passat eHybrid. Efektívny plug-in hybrid využíva na pohon elektromotor a benzínový motor TSI a pokojne vás dovezie do cieľa. Bez ohľadu na to, či je blízko, alebo ďaleko. Predpredaj nového modelu Passat eHybrid sa predpokladá v prvom štvrťroku 2024.

 

Novinku aktuálne nájdete na našich salónoch, s možnosťou testovacej jazdy. Pre viac informácií sa obráťte na niektorého z našich predajcov Volkswagen.

Poradí vám
Tomáš Jenča
Predajca Volkswagen
Kontakt: +421 918 341 361
Ing. Michal Drabiščák
Predajca Volkswagen
Kontakt: +421 918 341 362
Ing. Lukáš Dudra
Predajca Volkswagen
Kontakt: +421 918 341 363
error: Obsah je schráneny!