Volkswagen - Akcia - Nový Tiguan

Nový Tiguan prezentuje to, čo znamená, neustále sa zdokonaľovať.

Odráža to aj jeho progresívny dizajn. Od výrazných proporcií cez dynamické predné partie s precíznymi líniami až po markantné boky – výrazná silueta upozorňuje na jeho silné stránky: inovatívnu silu, suverenitu a nekompromisnú všestrannosť.

Nový Tiguan už od 23.990 €

  • s možnosťou predaja na štvrtiny,
  • na mesačné splátky s bezúročným financovaním
  • alebo špeciálneho operatívneho lízingu Lease & Drive.

Už aj v Auto Gábriel. Objavte jeho nový vzrušujúci facelift a objednajte si testovaciu jazdu.

>> PRENÁJOM TIGUAN <<
RentAutopožičovňa vozidiel
pre viac informácií a podmienky kliknite

Nový Tiguan disponuje mnohými atraktívnymi vlastnosťami:

> IQ.LIGHT – Matrix LED svetlomety s denným LED svietením s automatickým natáčaním do zákrut a dynamickými smerovými svetlami (opcia). Umožní vám vidieť ďaleko do diaľky: inteligentné svetlo. Tiguan žiari v plnej kráse. Starajú sa o to aj zadné LED svetlá a voliteľné IQ.LIGHT – LED Matrix svetlomety.

> Inovovaný interiér – Veľkorysý interiér modelu Tiguan je miestom pre tých, ktorí si všetko premyslia dopredu. Pretože vďaka intuitívnemu ovládaniu kokpitu orientovaného na vodiča sa teraz môžete sústrediť na to podstatné. Postará sa o to napríklad kožou čalúnený multifunkčný volant. Alebo digitálny prístrojový panel Digital Cockpit Pro s farebným TFT displejom s uhlopriečkou 26 cm (10,25 palca), ktorý je pre výbavu Tiguan Elegance a Tiguan R-Line súčasťou sériovej výbavy. Od výbavy Life sa vy a váš spolujazdec posadíte na mimoriadne pohodlné sedadlá.

> Zvukový systém „Harman Kardon“ (opcia) – V takej kvalite ste hudbu ešte nikdy nepočuli. Môžete počúvať hudbu a zároveň sledovať trasu. Vďaka obidvom navigačným systémom si udržíte správny smer a do cieľa prídete s dobrou náladou.

> Travel Assist (opcia) – Nové štandardy riadenia! Nový Tiguan je vybavený technológiami, vďaka ktorým sa do cieľa dostanete uvoľnene. Hlavne na diaľniciach a cestách 1. triedy udržiava systém „Travel Assist“ vozidlo v jazdnom pruhu a zároveň udržiava nastavenú rýchlosť, pričom zohľadňuje odstup od vozidla pred vami. V kombinácii s dvojspojkovou prevodovkou DSG zabezpečuje uvoľnenú jazdu v dopravných zápchach a v spomalenej premávke. Ďalšie asistenčné systémy ako Emergency Assist, Front Assist, Systém proaktívnej ochrany cestujúcich..

> Nové paleta pohonných jednotiek – Môžeme sa tešiť na motory 1.5 TSI s výkonom 96 alebo 110 kW (130, resp 150 k) a aj nový motor 2.0 TDI 110 kW (150 k) s technológiou dvojitého dávkovania AdBlue. Výkonnejší benzínový motor bude k dispozícii aj s prevodovkou DSG, pričom diesel bude mať tento automat v základe a k nemu aj pohon všetkých kolies 4Motion. Postupom času budú pribúdať ďalšie motorizácie a verzie. Nový Tiguan bude prvýkrát dostupný aj ako plug-in hybrid a tiež ostrá verzia Tiguan R.

 

 

Poradí vám
Ing. Lukáš Dudra
Predajca Volkswagen
Kontakt: +421 918 341 363
Lukáš Dudra
Mgr. Lóránt Szladics
Predajca Volkswagen
Kontakt: +421 918 341 361
Lóránt Szladics
Mgr. Petra Potočňáková
Predajca Volkswagen
Kontakt: +421 915 492 180
Petra Potočňáková