Ocenenia

Rok 2020
AUDI BEST SERVICE: Sme najlepší autorizovaný servis Audi na Slovensku pre rok 2020 – ocenenie za kvalitne odvedenú prácu udelil importér PORSCHE Slovakia. Hodnotilo sa viacero faktorov ako výsledok LIS testu Audi, CEM - spokojnosť zákazníkov Audi, počet reklamácií v danom roku, výsledok odberu ND a výsledok odberu príslušenstva.
KOŠICKÝ AUTOBAZÁR ROKA: Podľa celoslovenskej ankety "Autobazár roka 2020", ktorú organizuje portál autobazar.eu naša spoločnosť s prevádzkou Das WeltAuto spomedzi všetkých autorizovaných predajcov na Slovensku obsadila 1. miesto v Košickom kraji.
Rok 2019
TOP PARTNER: Úspech do tretice aj v roku 2019. KOMUNÁLNA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group vyhodnotila opäť spoločnosť Auto Gábriel, s.r.o. Košice ako TOP Partnera v oblasti opráv, likvidácie poistných udalostí a uzatvárania poistných zmlúv.
Rok 2018
ŠKODA DEALER ROKA: Ocenenie DEALER ROKA 2018 v kategórii ročný cieľ predaja od 301 vozidiel 1.miesto v popredajných službách AFTER SALE - ŠKODA LIGA za rok 2018
TOP PARTNER : Aj v roku 2018 vyhodnotila KOMUNÁLNA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group TOP Partnera v oblasti servisu a v obchode. Druhý rok po sebe je ním spoločnosť Auto Gábriel, s.r.o. Košice.
Rok 2017
TOP PARTNER : KOMUNÁLNA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group vyhodnotila za rok 2017 TOP Partnera v oblasti servisu (opravy a likvidácia poistných udalostí) a rovnako aj v obchode (uzatváranie poistných zmlúv) spoločnosť Auto Gábriel, s.r.o. Košice.
ŠKODA DEALER ROKA: V kategórii Ročný Cieľ Predaja od 301 ks vozidiel za rok 2017 sa spoločnosť Auto Gábriel, s.r.o. Košice umiestnila ako Dealer Roka na 3. mieste.
Rok 2016
ZLATÝ PIEST: Spoločnosť Auto Gábriel, s.r.o. Košice sa v roku 2016 v súťaži o najlepšieho predajcu automobilov Volkswagen umiestnila na 1.mieste.
PREDAJCA ROKA: Podľa celoslovenskej ankety "Predajca roka 2016", ktorú organizuje portál azet.sk - noveauta.sk naša spoločnosť spomedzi všetkých autorizovaných predajcov na Slovensku obsadila 1. miesto v Košickom kraji a zároveň obsadila 1. miesto na Slovensku.
Rok 2015
ZLATÝ PIEST: Spoločnosť Auto Gábriel, s.r.o. Košice získala v roku 2015 v súťaži o najlepšieho predajcu automobilov Audi 2. miesto.
Rok 2014
TOP SERVIS : Na základe hodnotenia klientov servisu nám Allianz - Slovenská poisťovňa, a. s. udelila certifikát kvality služieb tzv. TOP servis 2014. Servis spoločnosti Auto Gábriel tak bol hodnotený a vybraný spomedzi 600 servisov na území Slovenskej republiky.
ZLATÝ PIEST: Spoločnosť Auto Gábriel, s.r.o. Košice získala v roku 2014 v súťaži o najlepšieho predajcu automobilov VOLKSWAGEN 1. miesto.
AUDI TWIN CUP: Súťaž tímov, v ktorej si technici a servisný poradcovia prevádzok Audi na celom svete poskytnú dôkaz o svojich schopnostiach. Delí sa na dve disciplíny: Audi Twin Cup Servis pre servisných pracovníkov pre styk so zákazníkom a Audi Twin Cup Technika pre technických servisných pracovníkov
AUDI TWIN CUP WORLD CHAMPIONSHIP: 10. ročník svetového finále Audi Twin Cup sa konalo V Mníchove v júly 2014 a náš tím Auto Gábriel samozrejme nemohol chýbať. 75 tímov z 38 národov sa stretlo v adrenalínom nabitom Neuburgu v novom centre pre Audi driving experience, aby mohli preukázať svoje výkony v osobnom styku so zákazníkmi a v oblasti diagnostiky a opráv.
PREDAJCA ROKA: Podľa celoslovenskej ankety "Predajca roka 2014", ktorý organizuje portál azet.sk - noveauta.sk sa naša spoločnosť umiestnila na druhom mieste spomedzi všetkých autorizovaných predajcov na Slovensku.
Rok 2013
TOP SERVIS: Na základe hodnotenia klientov servisu nám Allianz - Slovenská poisťovňa, a. s. udelila certifikát kvality služieb tzv. TOP servis 2013. Servis spoločnosti Auto Gábriel tak bol hodnotený a vybraný spomedzi 600 servisov na území Slovenskej republiky.
ZLATÝ PIEST: Spoločnosť Auto Gábriel, s.r.o. Košice získala v roku 2013 v súťaži o najlepšieho predajcu vozidiel Volkswagen 2. miesto a o najlepšieho predajcu vozidiel Audi 3. miesto.
Rok 2012
TOP SERVIS: Na základe hodnotenia klientov servisu nám Allianz - Slovenská poisťovňa, a. s. udelila certifikát kvality služieb tzv. TOP servis 2012. Servis spoločnosti Auto Gábriel tak bol hodnotený a vybraný spomedzi 600 servisov na území Slovenskej republiky.
ŠKODA SERVICE CHALLENGE: Vo vedomostnej súťaži ŠKODA Service Challenge sa v národnom finále stal TOP servisným technikom ŠKODA Peter Dobranský z Auto Gábriel, s.r.o.
ZLATÝ PIEST: Spoločnosť Auto Gábriel, s.r.o. Košice, agentúrny predajca Michalovce získala v roku 2012 v súťaži o najlepšieho predajcu vozidiel Volkswagen 1. miesto .
Rok 2011
ŠKODA SERVICE CHALLENGE: Vo vedomostnej súťaži ŠKODA Service Challenge sa v medzinárodnom a národnom finále stal TOP servisným technikom ŠKODA Peter Dobranský z Auto Gábriel, s.r.o.
Rok 2010
ZLATÝ PIEST: Spoločnosť Auto Gábriel, s.r.o. Košice získala v roku 2010 v súťaži o najlepšieho predajcu vozidiel Volkswagen 1. miesto.
Rok 2009
AUDI TOP SERVICE AWARD: V treťom ročníku súťaže autorizovaných servisov Audi Top Service Award 2009 sa po druhý krát stalo víťazom Audi Centrum Košice. Auto Gábriel, s.r.o. Košice a jej zamestnanci si tak rozdelili odmenu za každú kategóriu teda 2x 15 000 eur, ktorú výhercom poskytlo priamo Audi AG.
Rok 2008
AUDI TOP SERVICE AWARD: V druhom ročníku súťaže autorizovaných servisov Audi Top Service Award 2008 súťažilo na Slovensku 11 autorizovaných servisov. V rámci súťaže sa počas celého roka vyhodnocovali odborné vedomostí pracovníkov servisov a kvalita služieb zákazníkom. V rámci súťaže Audi Top Service Award sa zvlášť vyhodnocujú dve kategórie: A – najlepší výsledok v počte opakovaných opráv (hodnotenie zamerané na mechanikov) a B – najlepší výsledok v ponúkanej náhradnej mobilite pre zákazníkov (hodnotenie zamerané na prijímacích technikov) Súťaž Audi Top Service Award je spojená aj s finančnou odmenou, z ktorej dve tretiny dostanú vyplatené priamo zamestnanci víťazného servisu. Za každú kategóriu je odmena 30 000 eur, ktorú výhercom poskytuje priamo Audi AG. Konečné vyhodnotenie v obidvoch kategóriách – stanovilo ako víťaza spoločnosť Auto Gábriel, s.r.o. Košice
error: Obsah je schráneny!