Pracovná ponuka

Ak máte záujem pracovať v našej spoločnosti, pošlite nám na našu kontaktnú adresu Váš profesný životopis spolu s motivačným listom a súhlasom o ochrane osobných údajov. Nezabudnite uviesť pozíciu, o ktorú sa uchádzate.

Auto Gábriel, s.r.o. Košice
Osloboditeľov 70
040 17 Košice-Barca
Tel.: 055 / 68 39 111
E-mail: zamestnanie@gabriel.sk

Do užšieho kola budú zaradené žiadosti, ktoré spĺňajú nasledovné podmienky:

  1. motivačný list
  2. životopis
  3. súhlas so spracovaním osobných údajov
  4. fotografia
  5. splnené požiadavky na pracovnú pozíciu

Informácie po telefóne nepodávame. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky a títo budú pozvaní na osobný pohovor. Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme, ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované.

Písomný súhlas, ktorý si môžete stiahnuť z našej stránky nám spolu so žiadosťou, štruktúrovaným životopisom a motivačným listom zašlite na poštovú adresu alebo nám naskenovaný súhlas môžete zaslať na e-mail: zamestnanie@gabriel.sk

› › Súhlas so spracovaním osobných údajov ‹ ‹

Pracovné miesto, pre ktoré momentálne hľadáme zamestnancov:

Miesto práce
Prevádzka Osloboditeľov

Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Termín nástupu
01.01.2020

Ponúkaný plat (brutto)
1 200 – 1 500 €

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
– objednávanie a príjem zákazníkov do servisu
– riešenie opráv a technických problémov, organizácia práce pri opravách automobilov
– normovanie, zostavovanie faktúr a fakturácia
– kontrola kvality vykonanej práce mechanika
– odovzdávanie vozidla zákazníkovi
– komunikácia a starostlivosť o zákazníka
– predaj doplnkových servisných služieb
– komunikácia s výrobcom pri riešení záručných opráv
– popredajné služby

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
600 € plus výkonové a kvalitatívne odmeny 600 až 900 €

Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním (stredoškolské s maturitou), vysokoškolské I., II. stupňa
Vzdelanie v odbore – technické, strojárske
Vodičský preukaz A, B
Počet rokov praxe 3 a viac

Jazykové znalosti
Anglický jazyk – Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk – Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti
Fakturácia – pokročilý
Hospodárska korešpondencia – pokročilý
Microsoft Outlook – pokročilý
Microsoft Excel – základy
Microsoft Word – pokročilý

Zamestnanecké výhody, Benefity
– moderné pracovné prostredie
– práca so špičkovou technológiou
– možnosť ďalšieho vzdelávania a profesijného rastu
– zamestnanecký motivačný a sociálny program

Osobnostné predpoklady a zručnosti
– nutná prax spojená so servisom vozidiel, znalosť automobilovej techniky, komunikatívnosť, príjemný vzhľad a vystupovanie

Očakávame, že ste navyknutý pracovať iniciatívne, že ste pripravený poskytnúť nadpriemerný výkon za nadpriemerný plat. Ste ochotný akceptovať fakt, že Váš pracovný čas je do istej miery závislý od Vašich zákazníkov?
Prax v oblasti servisu vozidiel nutná, vyžadujeme komunikačné zručnosti, silnú zákaznícku orientáciu a vysoké pracovné nasadenie, schopnosť plánovania času a sebaorganizácie, cieľavedomosť a dôslednosť.

Informácie o výberovom konaní – do užšieho kola budú zaradené životopisy, ktoré spĺňajú podmienky:
1. Motivačný list, životopis, súhlas a fotografia
2. Splnené požiadavky na pracovnú pozíciu.

Stručná charakteristika spoločnosti:
Predaj a servis vozidiel Volkswagen, Audi, Seat a Škoda; Predaj a servis jazdených vozidiel Das WeltAuto; Autopožičovňa AVIS

Počet zamestnancov:
100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti:
Auto Gábriel, s.r.o. Košice, Osloboditelov 70, 040 17 Kosice, www.gabriel.sk

Kontaktná osoba: Ing. Mojmír Guzanin, poslať životopis na mojmir.guzanin@gabriel.sk

Prevádzka Prešovská, alebo Osloboditeľov alebo Vozárová

plný úväzok

ihneď

Základná mzda spolu s výkonovou odmenou – 1300 Eur
Príspevok na ubytovanie alebo dopravu počas 12 mesiacov —150 Eur
Koncoročný kvalitatívny bonus – 600 Eur

oprava a údržba automobilov Volkswagen, Audi, Škoda v autorizovanom servisnom stredisku.

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním (stredoškolské s maturitou)
Vodičský preukaz B

– príspevok na ubytovanie alebo dopravu
– príspevok na stravovanie
– vlastné stravovacie zariadenie

– vysoké pracovné nasadenie, bezúhonnosť a spoľahlivosť
– dobrý zdravotný stav

Adresa spoločnosti a kontakty:
Auto Gábriel, s.r.o. Košice, Osloboditeľov 70, 040 17 Košice, www.gabriel.sk, zamestnanie@gabriel.sk