Pracovná ponuka

Ak máte záujem pracovať v našej spoločnosti, pošlite nám na našu kontaktnú adresu Váš profesný životopis spolu s motivačným listom a súhlasom o ochrane osobných údajov. Nezabudnite uviesť pozíciu, o ktorú sa uchádzate.

Auto Gábriel, s.r.o. Košice
Osloboditeľov 70
040 17 Košice-Barca
Tel.: 055 / 68 39 111
E-mail: zamestnanie@gabriel.sk

Do užšieho kola budú zaradené žiadosti, ktoré spĺňajú nasledovné podmienky:

  1. motivačný list
  2. životopis
  3. súhlas so spracovaním osobných údajov
  4. fotografia
  5. splnené požiadavky na pracovnú pozíciu

Informácie po telefóne nepodávame. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky a títo budú pozvaní na osobný pohovor. Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme, ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované.

Písomný súhlas, ktorý si môžete stiahnuť z našej stránky nám spolu so žiadosťou, štruktúrovaným životopisom a motivačným listom zašlite na poštovú adresu alebo nám naskenovaný súhlas môžete zaslať na e-mail: zamestnanie@gabriel.sk

› › Súhlas so spracovaním osobných údajov ‹ ‹

Miesto práce
Auto Gábriel, s.r.o. Košice – Volkswagen Barca, Osloboditeľov 70, 040 17 Košice

Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Termín nástupu
1.7.2021

Mzdové podmienky (brutto)
základná mzda 850 EUR/mesiac
polročná odmena 300 Eur
koncoročná odmena 300 Eur pri splnení obchodného cieľa

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
– prijímanie/ odovzdávanie vozidiel zákazníkom
– práca s rezervačným systémom
– kontaktovanie zákazníkov
– administratívna činnosť
– fakturácia

Zamestnanecké výhody, benefity
– moderné pracovné prostredie
– mladý pracovný tím
– trvalý pracovný pomer v dynamickej spoločnosti
– zamestnanecký sociálny a motivačný program

Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore
technické, ekonomické

Jazykové znalosti
Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti
Pokladňa – pokročilý
Fakturácia – pokročilý
Hospodárska korešpondencia – pokročilý
Microsoft Outlook – pokročilý
Microsoft Excel – pokročilý
Microsoft Word – pokročilý

Vodičský preukaz
B

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

Informácie o výberovom konaní
Do užšieho kola budú zaradené životopisy, ktoré spĺňajú nasledovné podmienky:
3. fotografia
4. splnené požiadavky na pracovnú pozíciu.

Informácie po telefóne nepodávame.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky a títo budú pozvaní na osobný pohovor. Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme, ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania
30.5.2021

Kontakt
Kontaktná osoba: Andrea Šimková
E-mail: andrea.simkova@gabriel.sk

error: Obsah je schráneny!