Poistenie - Špecialista pre poistenie vozidla a majetku

AUTOMOTIVE SERVICES S.R.O. 100 % DCÉRA AUTO GÁBRIEL, S.R.O. KOŠICE ZABEZPEČUJE ŠIROKÚ A KOMPLEXNÚ PONUKU POISTENIA VOZIDIEL A MAJETKU.

Zverte nám poistenie vášho vozidla – nájdeme dobré poistenie za najnižšiu cenu na poistnom trhu, pretože spolupracujeme s množstvom poisťovní. Navyše sa postaráme aj o administratívu, zelené karty a prípadne likvidáciu poistných udalostí!

Portfólio Automotive Services tvorí najmä POISTENIE VOZIDIEL tj. povinné zmluvné poistenie (PZP), havarijné poistenie (HP), asistenčné služby, poistenie čelného skla a v prípade ďalších požiadaviek na poistenie nájdeme pre našich klientov to najvhodnejšie riešenie.

Povinné zmluvné poistenie
Či už potrebujete PZP pre osobné vozidlo, úžitkové vozidlo, motocykel, alebo iné, určite hľadáte lacné a spoľahlivé poistenie zodpovednosti z prevádzky vozidla. Odporúčame aj pripoistenie čelného skla, pretože práve ono patrí medzi najviac ohrozené časti vozidla.

Pre väčšiu firmu ponúkame možnosť skupinového (flotilového) poistenia, so zníženou administratívou a ešte výhodnejšou cenou! Prenechajte starostlivosť o poistenie svojich vozidiel nám.

Havarijné poistenie
Ochráňte si svoje investície, ktoré ste vložili do svojho vozidla/vozidiel. Štatistiky tvrdia, že denne dochádza až k 200 dopravným nehodám, preto je dôležité správne zostavenie práve Havarijného poistenia. U nás sa ho snažíme nastaviť tak, aby sme pre vaše vozidlo/vozidlá vybrali na celom poistnom trhu ten najlepší pomer medzi cenou a kvalitou služieb vybranej poisťovne pri riešení škôd. Samozrejmosťou je zabezpečenie administratívy.

Asistenčné služby
Garancia pomoci motoristom v núdzi. Náš špecialista pre poistenie vozidiel má dlhoročné skúsenosti s množstvom poistných udalostí klientov a preto vám vieme odporučiť asistenčné služby, ktoré vás nenechajú v núdzi a zabezpečia pomoc v prípade nehody, poruchy vozidla, defektu pneumatiky, pri nedostatku paliva, či pri vybití batérie. Pomôžeme vám s výberom poistenia asistenčných služieb.

Poistenie čelného skla
Doteraz neexistovala na slovenskom poistnom trhu poisťovňa, ktorá by bola ochotná pristúpiť a zrealizovať samostatné poistenie čelného skla vozidla. V súčasnosti však už poisťovne škody na čelnom skle kryjú v základnom havarijnom poistení (so základnou spoluúčasťou) a vo vybraných poisťovniach sa dá pripoistiť škoda na čelnom skle so zníženou alebo nulovou spoluúčasťou.

Automotive Services preferuje spoluprácu so zmluvnými poisťovňami Kooperatíva, Komunálna poisťovňa, Allianz Slovenská poisťovňa, ČSOB poisťovňa, Uniqua (v prípade požiadavky, príp. ponuky lepšieho produktu aj ostatné poisťovne na území SR). Snahou je nájsť najlepšiu cenu pri dodržaní kvality poistenia. Po uzatvorení poistenia preberáme trvalú starostlivosť o jeho udržiavanie a podieľame sa na pomoci a riešení pri likvidácii poistných udalostí v našom servise.

V prípade záujmu sa na nás obráťte:


Ing. Ľubica Rondošová

Špecialista pre poistenie
Ul. osloboditeľov 70, 040 17 Košice – Barca
Tel.: +421 905 121 923
lubica.rondosova@gabriel.sk 
Poradí vám
Daniel Bača
Predajca Škoda
Kontakt: +421 918 341 355
Bc. Monika Kadlecová
Predajca Volkswagen Úžitkové vozidlá
Kontakt: +421 918 341 364
Monika Kadlecová
Róbert Baltes
Predajca Das WeltAuto
Kontakt: +421 918 341 356
Róbert Baltes
error: Obsah je schráneny!