Príslušenstvo a doplnky - Zimné obutie pre váš Volkswagen

Vaša bezpečnosť sa začína kolesami. 

 

Máloktorý komponent vozidla nesie takú zodpovednosť ako práve koleso – tak z hľadiska bezpečnosti jazdy, ako aj celkového vzhľadu vozidla.
Kolesá sú jediný kontaktný bod so zľadovatenou alebo zasneženou cestou, preto pripravte svoje vozidlo na zimné výzvy včas.

Vyberte si z našej širokej ponuky pneumatík a kompletných kolies, ktoré sú optimálne prispôsobené pre konkrétny model vášho vozidla.

vw kompletne sady>> Kompletné zimné sady
V ponuke nájdete výrobcom odporúčanú originálnu sadu, ďalej tiež alternatívne obutie z fabriky označené ako Premium a zároveň aj lacnejšie tzv. Economy riešenie nového obutia pre váš Volkswagen. Výber je na vás.

 

⇒  zimné sady (.pdf 1,85MB)

plechove sady>> Plechové sady
Nepotrpíte si na vzhľad a postačujú vám na zimné obdobie plechové kolesá. Nech sa páči vyberte si z našej ponuky Quality alebo Economy.

 

⇒  plechové sady (.pdf 1,76MB)

kolesa>> Pneumatiky
Ak sú vaše pneumatiky staré a zjazdené tj. dezén vašich terajších pneumatík dosahuje hodnotu pod 4mm, odporúčame kúpu nových. Vytipovali sme pre vás zopár.

 

⇒ zimné pneumatiky (.pdf 225kB)

 

V prípade záujmu príp. záujmu o inú ponuku sa obráťte na našich predajcov pre Volkswagen Originálne diely a príslušenstvo.

Poradí vám
Ondrej Ryša
Predajca dielcov Volkswagen
Kontakt: +421 918 341 368
Ondrej Ryša
Kamil Kobilic
Predajca dielcov Volkswagen
Kontakt: +421 915 492 176
Kamil Kobilic
Marek Goldmann
NORA špecialista
Kontakt: +421 905 551 817
Marek Goldmann
error: Obsah je schráneny!