ŠKODA - Akcia - Predaj 4 generácie ŠKODA FABIA spustený

Nová FABIA štartuje od 11 760 €

Predstavuje ďalší krok vo vývoji dizajnového jazyka značky ŠKODA. Pôsobí športovým a zároveň vľúdnym dojmom.
Je navrhnutá tak, že budete objavovať zaujímavé detaily bez ohľadu na to, z akého uhla sa na ňu pozriete.

»  cenník Nová ŠKODA FABIA

» technické údaje Nová ŠKODA FABIA

» katalóg Nová ŠKODA FABIA

Prvenstvá štvrtej generácie modelu ŠKODA FABIA

 • prvýkrát ponúka až 9 airbagov
 • prvýkrát 7 asistenčných systémov
 • prvýkrát je vo vozidle na želanie dostupný Virtuálny kokpit
 • najviac prvkov Simply Clever v histórii modelu, päť z nich má absolútnu premiéru vo vozidle ŠKODA
 • prvýkrát použité vyhrievané čelné sklo a dvojzónová klimatizácia
 • najnižší súčiniteľ odporu vzduchu cx vo svojej kategórii
 • prvýkrát je postavená na modulárnej platforme MQB A0 koncernu Volkswagen
 • prvýkrát prekonáva dĺžku 4 metre
 • najväčší vnútorný priestor a batožinový priestor (380 l, po sklopení sedadiel 1 190 l) vo svojej triede
 • dynamickejší a emotívnejší vzhľad než kedykoľvek predtým
 • prvýkrát použité elektricky sklopné vonkajšie spätné zrkadlá s funkciou automatického stmievania na strane vodiča

LED svetlomety dodávajú novému modelu FABIA dynamický vzhľad. Spolu s výraznou mriežkou a invenčnými tvarom kapoty sú dôvodom, prečo úplne nová FABIA tak úspešne kombinuje dômyselnú eleganciu s atraktívnou dynamikou. Aktívne žalúzie chladiča prispievajú k najlepšiemu koeficientu odporu vzduchu vo svojej triede (od 0,28), čo znižuje počet ciest k čerpacej stanici. Dynamický vzhľad nového modelu FABIA je zdôraznený dozadu stúpajúcou spodnou líniou okien a naopak klesajúcou líniou strechy. Tornádo línia tiahnuca sa po celej strane vozidla, od predných svetlometov po zadné svetlá, je charakteristickým prvkom modelov značky ŠKODA. Jedná sa o nadčasové detaily, ktoré potvrdzujú, že v jednoduchosti je krása. Zadnej časti vozidla dominujú vysoko posadené zadné svetlá v tvare klina, ktorých vonkajšie časti sú pretiahnuté na bok karosérie, a výrazný nápis ŠKODA.

Interiér vozidla je prepracovaný do najmenších detailov a je priestranný vo všetkých smeroch. Komfort cestujúcich vpredu aj vzadu dokonale dopĺňa široká ponuka bezkonkurenčných riešení Simply Clever. Okamžite vás upúta elegantný dvojramenný volant, nová prístrojová doska a multimediálny systém s obrazovkou s veľkosťou až 9,2 palca. Pozornosť zasluhuje nové tvarovanie vnútorných dverových kľučiek a obloženie palubnej dosky, ktoré sa vizuálne rozprestiera po celej šírke interiéru a je zakončené oblými ventilačnými otvormi.
Nová FABIA teraz ponúka bezpochyby najväčší batožinový priestor vo svojej triede (380 litrov), čím poráža svojich súperov na celej čiare. Sklopením zadných sedadiel zvýšite kapacitu batožinového priestoru až na celých 1190 litrov. Pri nakladaní do batožinového priestoru oceníte jeho pravidelný tvar a mnohé Simply Clever riešenia, takže váš náklad zostane bezpečne na mieste.
Či už cestujete v štyria alebo piati, nemusíte sa báť. Nová FABIA má dosť priestoru pre všetkých. Krajné sedadlá sú premyslene tvarované na pohodlné cestovanie. Ak prepravujete svoje ratolesti v detských sedačkách, uvítate kotviace body Isofix a TopTether štandardne na bočných zadných sedadlách a voliteľne tiež na prednom sedadle spolujazdca.

Najmodernejšie vymoženosti a bezpečnostné prvky sa o vás postarajú pri každej ceste. Trojbodové bezpečnostné pásy dopĺňa až 9 airbagov, ktoré spolu s bezpečnostnými opierkami hlavy chránia vodiča aj spolujazdca pred zranením. Rovnako dôležitý je tuhý rám vozidla a široká škála asistenčných a bezpečnostných systémov.  Pre vaše pohodlie je k dispozícii dvoj-zónová klimatizácia, rozsiahle možnosti konektivity, voliteľné strešné panoramatické okno a ďalšie prvky. Systém CLIMATRONIC umožňuje upraviť si komfort klimatizácie, automaticky udržiavať teplotu vo vozidle, kedy si vodič a spolujazdec môžu nastaviť nastavenie teploty, aké im vyhovuje. Senzor vlhkosti ovplyvňuje zahmlievanie čelného skla a zvyšuje klimatický komfort. Celkovo sa v novom modeli ŠKODA FABIA budete cítiť naozaj bezpečne.

Mnohí by sa uspokojili s krásou, ale úplne nová FABIA je tiež inteligentná. Podrobné informácie o vozidle vám poskytne virtuálny kokpit uhlopriečkou 10,25 a s piatimi možnosťami zobrazenia. Svoj nový model ŠKODA FABIA môžete vybaviť multimediálnym systémom infotainmentu s obrazovkou až 9,2 v strede palubnej dosky, ambientným osvetlením a zvukovým systémom ŠKODA.

Užívajte si kúpou nového vozidla ŠKODA FABIA 5 rokov pohody. Získate:

 • Záruku na 5 rokov
 • Financovanie 1,99 alebo 1/4, alebo 1/3, alebo nové financovanie NaMieru
 • Servisný balík na 5 rokov/75 000 km grátis (balík v hodnote 720 €)
 • Výbavu v hodnote až do výšky 400 € grátis ALEBO Zimné komplety v hodnote 340 €
ŠKODA FABIA oranžováŠKODA FABIA bočný pohľadŠKODA FABIA palubný prístrojinteriér ŠKODA FABIA

 

Poradí vám
Jozef Bartko
Predajca ŠKODA
Kontakt: +421 915 992 871
Ing. Renáta Probalová, PhD.
Vedúca predaja ŠKODA
Kontakt: +421 918 341 357
Július Ficzere
Predajca ŠKODA
Kontakt: +421 918 341 355
error: Obsah je schráneny!