Nové Audi A6 allroad quattro | Auto Gabriel
Nové Audi A6 allroad quattro

Nové Audi A6 allroad quattro

12 august, 2019 - 12:00 -- vierka

Flexibilné, silné, extrovertné.
Audi A6 allroad quattro.

Štvrtá generácia Audi A6 allroad quattro oslavuje svoje 20. výročie. Úspešný model sa teraz prezentuje v novej dokonalosti s výraznými novými prvkami exteriéru, vzájomne úzko prepojenými asistenčnými systémami a ďalšími perfektnými komfortnými prvkami.

cenník Audi A6 allroad quattro

 

Intenzívny zážitok z jazdy

Sériový pohon všetkých kolies quattro zabezpečuje lepšiu trakciu, vysokú bezpečnosť a agilné jazdné vlastnosti. Pneumatické pruženie s adaptívnymi tlmičmi, tiež dodávané sériovo, automaticky reguluje výšku vozidla. Svetlá výška môže byť až o 45 mm väčšia ako pri modeli Audi A6 Avant. 

  • Na výber máte motor 3.0 TDI s tromi výkonmi (kombinovaná spotreba paliva*: 6,6-5,8 l/100 km, kombinované emisie CO₂*: 172-152 g / km) 
    • 170 kW (231 k),
    • 210 kW (286 k) alebo
    • 257 kW (349 k). Špičkový variant akceleruje Audi A6 allroad quattro z 0 na 100 km/h za 5,2 sekundy.

Jednoznačný off-road – exteriér

Upúta jednodielnou maskou chladiča Singleframe: od základného modelu sa opticky odlišuje vertikálnymi lamelami masky chladiča, ako aj dizajnom bočných otvorov pre prívod chladiaceho vzduchu. Z profilu vyniknú farebne zvýraznené kryty podbehov kolies, prahy dverí so znakom quattro a strešné lišty s vyššími mostíkmi. Vzadu dominuje špecifický allroad difúzor a ochranný kryt spodku vozidla. Spodná časť predného a zadného nárazníka, kryty podbehov kolies a prahy sú štandardne lakované v šedom matnom kontrastnom odtieni "Scandiumgrau". Na želanie môžu byť tieto prvky dodané aj v metalízovanom prevedení alebo vo farbe karosérie.

Športový a exkluzívny – interiér

K dispozícii rôzne možnosti individualizácie napríklad osvetlené prahové lišty s hliníkovými aplikáciami - predné s logom allroad. Športový kožou čalúnený volant disponuje multifunkčným ovládaním, pádlovými ovládačmi a šedým kontrastným prešívaním. Pedále a opierka chodidla sú vyrobené z ušľachtilej ocele alebo pre vytvorenie príjemnej atmosféry v interiéri Vám ponúkame viacfarebné obrysové a ambientné osvetlenie.

Zažite digitalizáciu

Dôležité technológie infotainment sa nachádzajú priamo vo vašom zornom poli a sú umiestnené tak, aby ich ovládanie bolo pohodlné. Voliteľný digitálny prístrojový panel Audi virtual cockpit plus je plne digitálny displej s vysokým rozlíšením: na 12,3-palcovom HD displeji odčítate údaje o rýchlosti a otáčkach. Systém vám ponúka tri režimy zobrazenia klasik, dynamik a sport. Voliteľná navigácia MMI plus s dotykovou plochou MMI touch response vám ponúka prístup k službám Audi connect¹. Ovládať ich môžete prostredníctvom dvoch farebných displejov na stredovej konzole alebo hlasovými pokynmi.

 

Rýchly kontakt

Auto Gábriel, s.r.o. Košice - Audi Centrum Košice
Južná trieda (smer Miskolc), 040 17 Košice-Barca
tel: 0915 992 862-3
audi@gabriel.sk