VW Úžitkové - Akcia - Nový ID.Buzz

Nový ID.Buzz

Plne elektrický, s plnou konektivitou a dokonale prepracovaný.

Tak, ako kedysi pôvodný Volkswagen Bulli predstavoval nový pocit skutočnej automobilovej slobody, nezávislosti a emócií, nový ID. Buzz sa snaží na týchto sentimentoch stavať a preniesť ich do súčasnosti: bez emisií, udržateľne, v spojení a pripravených na novú veľkú kapitolu, ktorou je autonómna jazda. Nezabúda pritom na svoje korene. Volkswagen Transporter (T1) bol ikonou 50-tych rokov. Napriek tomu,  že novinku od neho delí niekoľko desaťročí, pár spoločných čŕt sa predsa len nájde. Napríklad krátke previsy, tak charakteristické pre model T1. Mal totiž motor uložený v strede, pod podlahou. Dnes má novinka podobne umiestnenú batériu. Obe autá mali navyše pohon zadných kolies.

Cena od (vrátane DPH)
64.284,-
Cena od (bez DPH)
53.570,-
Max. užitočný výkon (kW)
150 kW
Max. užitočný výkon (k)
204 k
30 minútový výkon (kW)
70 kW
30 minútový výkon (k)
95 k
Spotreba
20,9 kWh/100km
Emisie CO₂
0 g/km
Hmotnosť brzdeného prívesu
(pri 12% stúpaní)
1.000 kg
Užitočné zaťaženie do
510 kg

 

max. dojazd WLTP1:

cca. 420 km

Doba nabíjania 5 % až 80 %2:

cca. 30 min.

 

ID.Buzz je pripravený nanovo definovať budúcnosť mobility

Prichádza nová generácia mobility: inovatívny ID.Buzz. Je to prvý čisto elektrický „Bus“ značky Volkswagen: multifunkčný, plne pripojený na internet a úplne prepracovaný. „Elektrobus“ pre rodiny, priateľov a výzvy každodenného života – aj v úzkych uličkách veľkomesta. Objavujte vizionársky dizajn ID.Buzz, ktorý spája kompaktné rozmery s priestrannosťou a inovatívnymi technológiami. Zažite nový pocit z priestoru vďaka interiéru, ktorý je čiastočne vyrobený z recyklovaných materiálov. Nechajte sa nadchnúť početnými možnosťami konektivity a digitálnymi funkciami, ako je inteligentná funkcia ID.Light. Presvedčte sa o modernej e-mobilite v novom modeli ID.Buzz.

 

V prípade ďalších informácií, záujmu o testovaciu jazdu a pod. sa obráťte na našu predajkyňu pre Volkswagen Úžitkové vozidlá.

1 Dojazd na čisto elektrický pohon stanovený na dynamometri v súlade s celosvetovo jednotným testovacím štandardom (WLTP) pre osobné a ľahké úžitkové vozidlá pri najúspornejšej línii výbavy nového modelu ID. Buzz Pro. Skutočná hodnota dojazdu plne elektrického vozidla podľa štandardu WLTP sa môže líšiť v závislosti od výbavy. Skutočný dojazd na čisto elektrický pohon sa v praxi líši v závislosti od štýlu jazdy, rýchlosti, používania komfortných/dodatočných systémov, vonkajšej teploty, počtu cestujúcich/nákladu a topografie.

2 Nabíjanie s nabíjacím výkonom max. 170 kW DC pri batérii Pro, ako aj pri teplote okolia a batérie cca 23 °C a počiatočnej hodnote SOC cca 5 %; napr. na nabíjacej stanici Ionity

Poradí vám
Bc. Monika Kadlecová
Predajca Volkswagen Úžitkové vozidlá
Kontakt: +421 918 341 364
Monika Kadlecová
error: Obsah je schráneny!