VW Úžitkové - Akcia - Amarok je späť

Nový Amarok

 

Nový Amarok – väčší, výkonnejší a charizmatickejší.

Vytvorený pre ľudí, pre ktorých musí vedieť vozidlo viac ako len prejsť z bodu A do bodu B: Amarok predstavuje všestrannosť na štyroch kolesách. S modernou technológiou na palube suverénne zvládne vaše výzvy: Pretože tomuto silnému ťažnému stroju vyhovuje v ťažkých podmienkach takmer každý povrch. Jeho nový, jedinečný dizajn upúta pozornosť všade.

Zažite teraz nový Amarok, úspešné spojenie úžitkového vozidla a prémiovej triedy od spoločnosti Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Cena od (vrátane DPH)
46.800,-
Cena od (bez DPH)
39.000,-
Výkon motora (kW)

151 – 177 kW
Výkon motora (k)

205 – 241 k
Spotreba

8,6 – 10,9 l/100km
Emisie CO₂

227 – 286 g/km
Hmotnosť brzdeného prívesu (pri 12% stúpaní)

3.500 kg
Užitočné zaťaženie do

988 kg

 

  • Amarok novej generácie už na našom salóne
  • prémiový interiér s intuitívnymi digitálnymi a analógovými ovládacími prvkami
  • LED svetlomety a adaptívny tempomat ACC ako štandard
  • verzie PanAmericana a Aventura štandardne s koženými sedadlami a adaptívnymi svetlometmi „IQ.Light LED – Matrix“
  • vyše 20 nových asistenčných systémov uľahčujúcich ovládanie
  • zväčšená dĺžka a dlhší rázvor vytvárajú viac miesta v kabíne
  • v ponuke celkovo 5 turbodúchadlom prepĺňaných motorov s výkonom od 110kW (150k) do 222kW (302k)
  • dva nové systémy pohonu všetkých kolies so štyrmi režimami
  • nový Amarok sa bude vyrábať ako 4dverový DoubleCab a ako 2dverový SingleCab 

 

Sila, suverenita a obratnosť takmer vo všetkých situáciách – vďaka týmto atribútom je Amarok pick-upom prémiovej triedy Volkswagen Úžitkové vozidlá. Jeho gény majú zakódované vlastnosti do terénu, jeho dizajn zdôrazňuje výnimočné vlastnosti všestranného vozidla: od elegancie modelu Amarok Aventura až po robustnosť modelu Amarok PanAmericana ponúka dizajn exteriéru zvýraznené rozdiely pre každú z piatich línií výbavy. Od rôznych mriežok chladiča až po novo navrhnuté „Styling“ lišty alebo športovú lištu a stupačky – nový Amarok nenechá nič na náhodu.

Čo robí z nového modelu Amarok pravé čistokrvné terénne vozidlo? Vďaka novej technike, väčšiemu počtu jazdných režimov, airbagom a viac ako 25 asistenčným systémom ponúka lepšiu jazdu v teréne ako predchádzajúci model. Či už ide o varianty karosérie, podvozku, motora alebo prevodovky: Od zmenených rozmerov až po výrazne väčšiu hĺbku brodenia – všetko je tu prispôsobené terénnym schopnostiam vozidla. Vyšší nájazdový uhol a vyššia svetlá výška zabezpečujú väčšiu priechodnosť terénom. Stručne povedané: viac off-road kvalít, väčší off-road pocit – jednoducho viac z modelu Amarok.

Či už ide o nakladanie materiálu, ťahanie nákladu alebo prejazd ťažkým terénom. Či už v meste, na vidieku alebo v teréne. Či už ako základná verzia Amarok alebo ako Amarok Aventura – nový Amarok ponúka čistú všestrannosť. Oproti svojmu predchodcovi pritom niekoľkonásobne narástol. Vďaka množstvu inteligentných funkcií poskytuje ešte väčšiu prevádzkovú pripravenosť pri intenzívnejšom zaťažení. Napríklad ťažné zariadenie s ťažnou silou do 3,5 t: teraz k dispozícii pre všetky automatické prevodovky. Alebo nakladacia plocha: ponúka dostatočný priestor v nakladacom priestore medzi podbehmi kolies na priečne uloženie europalety, ktorú možno pripevniť pomocou kotviacich ôk. To – a oveľa viac – z neho robí všestranné úžitkové vozidlo. Vďaka novému komfortnému vybaveniu, viac ako 25 asistenčným systémom, airbagom a mnohým exteriérovým balíkom výbavy je to pick-up, ktorý zažiari pri preprave osôb rovnako ako pri preprave nákladu. Bez ohľadu na to, či sa pohybuje v mestskom prostredí alebo mimo vyjazdených ciest.

 

V prípade záujmu o testovaciu jazdu si vyplňte online objednávku >>  alebo sa obráťte priamo na našu predajkyňu pre Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Poradí vám
Bc. Monika Kadlecová
Predajca Volkswagen Úžitkové vozidlá
Kontakt: +421 918 341 364
Monika Kadlecová
error: Obsah je schráneny!