Súťažte s našim novým webom o ŠKODA KAMIQ na víkend

Súťaž je ukončená! Výhercom sa stal pán Martin V. V mene celého tímu Auto Gábriel gratulujeme.

Auto Gábriel prináša svojim zákazníkom už viac ako 25 rokov profesionálne služby v oblasti predaja, servisu a prenájmu vozidiel. Našim cieľom je neustále napredovať a prinášať novinky, vďaka ktorým dokážeme poskytnúť všetkým našim klientom ten najvyšší štandard. Či už sa jedná o inovácie v oblasti technologického zázemia alebo modernizáciu showroomov a zariadení v servise. Aby sme dokázali udržať krok s aktuálnymi trendami aj v oblasti online prezentácie, pripravili sme úplne novú webovú stránku, ktorá veríme prinesie našim zákazníkom väčší komfort a prehľadnejšie informácie či jednoduchšiu cestu k výberu ich nového vozidla.

Naša nová webová stránka je teraz podstatne rýchlejšia, je prispôsobená pre prehliadanie na mobilných zariadeniach a obsah je reorganizovaný tak, aby ste všetko našli na pár kliknutí. Pri výbere skladových vozidiel môžete využiť filter, vďaka ktorému si prezriete ponuku tých vozidiel, o ktoré máte záujem. Pri všetkých podkategóriách nájdete rýchly kontakt na niektorého z našich zamestnancov, ktorý vám rád poradí. Okrem toho nájdete na našej stránke aj množstvo iných, užitočných noviniek.

Pri príležitosti spustenia novej webovej stránky, spúšťame súťaž, ktorej hlavnou výhrou  je horúca novinka značky ŠKODA s označením KAMIQ, s plnou nádržou na celý víkend, ale POZOR, vyhrať toto vozidlo na víkend nebude také jednoduché.

Podmienky súťaže o ŠKODA KAMIQ na celý víkend s plnou nádržou:

  1. NÁJDITE INDÍCIU
    Hľadajte a nájdite ukrytú indíciu, ktorá je ukrytá niekde na našom novom webe.

  2. VYPLŇTE ÚDAJE
    Po rozkliknutí indície sa otvorí okno, v ktorom je potrebné vyplniť všetky Vaše kontaktné údaje (Meno a priezvisko, Email, Tel. kontakt) pre potreby kontaktovania výhercu.

  3. ČAKAJTE NA ŽREBOVANIE
    Žrebovanie výhercu hlavnej výhry prebehne 16. októbra počas livestreamu na našom Facebookovom profile AutoGabriel. 

Takto vyzerá odznak, ktorý je potrebné nájsť na našej stránke:

Všetkým zúčastneným prajeme veľa šťastia pri pátraní a vám ostatným chceme poďakovať za dlhoročnú priazeň, ktorú Auto Gábriel venujete a veríme, že aj vďaka našej novej webovej stránke vám ponúkneme ešte o niečo lepšie služby ako doteraz.