Servisné služby - Audi connect

V súčasnej dobe sme vždy a všade pripojení na internet – doma, v práci a aj počas jazdy autom. So službami Audi connect sa váš automobil zmení na mobilný domov.

Prostredníctvom SIM karty v autotelefóne s rozhraním Bluetooth pripojí systém Audi connect vaše vozidlo na internet. Vďaka tomu budete mať kedykoľvek prístup k online informáciám, ako je počasie, správy a dopravné informácie alebo aktuálne fotografie cez Google Earth™ a Google Street View™* alebo Audi music interface.

Široká ponuka služieb a funkcií zvyšuje komfort jazdy a radosť z jazdy posúva na novú úroveň – so službami Audi connect sa váš automobil stane súčasťou globálnej internetovej siete.

  • Mobilita & navigácia: Akékoľvek otázky vám počas jazdy napadnú, audi connect na ne pozná odpovede a prehľadne ich zobrazí na displeji vašej MMI navigácie plus.
  • Komunikácia: S Audi connect sa vaše auto zmení na mobilnú komunikačnú centrálu, kde si môžete pozrieť e-maily, správy alebo facebook. S WIFI hotspotom sa môže na internet pripojiť súčasne až osem mobilných zariadení. Či už máte tablet, laptop alebo hraciu konzolu – cíťte sa ako doma.
  • Infotainment: So službami Audi connect máte vždy k dispozícii aktuálne informácie a dobrú zábavu. Na palube tak máte vlastnú meteorologickú stanicu, spravodajské štúdio, turistického sprievodcu, internetové rádio s celosvetovým vysielaním a oveľa viac. K vaším službám stlačením tlačidla.
» K portálu myAudi
» Služby Audi connect
Poradí vám
Peter Popier
Vedúci predaja Audi
Kontakt: +421 915 992 862
PhDr. Peter Fianta
Predajca Audi
Kontakt: +421 915 992 863
error: Obsah je schráneny!