Projekty - Výhody nákupu v Auto Gábriel

Rozmýšľate nad kúpou nového vozidla?

Aké výhody z nákupu získate a prečo sa rozhodnúť pre Auto Gábriel Košice?

 

Auto Gábriel, s.r.o. Košice je stabilná spoločnosť, ktorá pôsobí na automobilovom trhu od roku 1993. Začínali sme ako rodinný podnik a takýto rodinný prístup sa snažíme rozvíjať aj naďalej. Neustále sa usilujeme držať krok s aktuálnymi trendami, investujeme do priestorov, zariadení a školení zamestnancov, všetko s jediným cieľom – maximálne uspokojiť požiadavky klientov – členov rodiny Auto Gábriel.

Sme autorizovaní pre predaj a servis značiek Volkswagen, Audi, ŠKODA a Volkswagen Úžitkové vozidlá. Do portfólia spoločnosti patria zároveň jazdené vozidlá značky Das WeltAuto, požičovňa vozidiel RentAuto a od roku 2020 sme certifikovaní ako Špecialista na opravy po nehode. Veríme, že náš široký záber značiek a služieb dokáže pokryť požiadavky našich klientov a preto by sme mohli byť aj vašou voľbou.

 

Pri nákupe vozidla navyše v našej spoločnosti získavate balíček benefitov ŠTART na prvý nákup:

zľava 1 autogabrielVšetci chceme, aby naše auto vyzeralo stále ako nové. Čisté auto tak určite pôsobí.

 

ZĽAVU 50 % si môžete uplatniť na prvý nákup v rámci našich umývacích programov.

 

Na výber máte spomedzi 3 programov Easy, Plus a Extra. Čo obsahujú jednotlivé programy sa dočítate TU.

zlava 2 autogabrielCíťte sa vo svojom novom aute dobre a bezpečne.

 

ZĽAVU 50 % si môžete uplatniť na prvú dezinfekciu klimatizácie.

 

Dezinfekcia zabezpečí odstránenie baktérií a iných mikróbov, eliminuje zápach a odstráni nečistoty z výparníka klimatizácie. Bližšie informácie sa dočítate TU.

zlava 3 autogabrielV požičovni RentAuto nájdete osobné i úžitkové vozidlá, kategórie od economy po luxus, ale tiež elektro.

 

ZĽAVU 50 % si môžete uplatniť na prvý prenájom vozidla.

 

Či už cestujete na výlet s rodinou a potrebujete viacmiestne vozidlo, alebo hľadáte luxusné vozidlo možno aj na váš veľký svadobný deň alebo si len chcete vyskúšať aktuálnu novinku, ktorá sa vám páči.. vyberte si z ponuky TU.

zlava 4 benefitZnačkové Originálne príslušenstvo vždy poteší, či sa rozhodnete nakúpiť doplnky pre vozidlo alebo vkusné lifestyle doplnky.

 

ZĽAVA 10 % na prvý nákup Originálneho značkového príslušenstva.

 

Originálne príslušenstvo od štýlového oblečenia, doplnkov do a na vaše nové vozidlo nájdete TU. Prípadne sa zastavte priamo na našich salónoch a nechajte si poradiť našim Predajcom Originálneho príslušenstva.

Je nám potešením a zároveň cťou, že ste našim klientom alebo, že sa ním v blízkej dobe stanete.

error: Obsah je schráneny!