E-mobilita - Volkswagen ID.4

Nové ID.4: silné ako SUV, ekologické ako ID.

Úplne nový koncept priestoru, ktorý vám ponúka veľa slobody.

Elektrický výkon, ktorý inšpiruje.

A komfort intuitívneho ovládania, vďaka ktorému je všetko jednoduché.

 

ID.4 Pozdraví vás. Zelektrizuje vás. Odvezie vás

  • Na výber batéria s čistou kapacitou 52 kWh pri výbave Pure²⁾ a 77 kWh pri výbave Pro s výkonom 125 kW (výbava Pure²⁾) a až 150 kW (výbava Pro).
  • Voliteľné ťažné zariadenie je určené pre pripojenie prívesu s hmotnosťou až 750 kg (nebrzdený) alebo 1 000 kg (brzdený)¹⁾.
  • Výhodou elektrických vozidiel je, že ich môžete nabíjať takmer všade. Doma môžete nabíjať vozidlo striedavým prúdom z bežnej elektrickej zásuvky alebo prostredníctvom voliteľnej nabíjačky ID.Charger¹⁾ s nabíjacím výkonom až 7,2 kW alebo 11 kW.
  • Aký tichý je elektrický automobil, závisí výlučne od neho. Pre vyššiu bezpečnosť dopravnej premávky je vaše ID.4 až do rýchlosti 30 km/h v interiéri tichšie a zvonka o niečo hlučnejšie. Vďaka tomu ho chodci ľahšie zaregistrujú. Futuristická zvuková kompozícia podčiarkuje jeho vizionársku identitu a súčasne slúži ako umelo generovaný zvuk vozidla.
  • Voliteľné tepelné čerpadlo zabezpečuje v novom, čisto elektrickom ID.4 energeticky efektívne vykurovanie interiéru. To znamená, že spotrebuje menej energie a nezaťažuje tak batériu.
  • Interiér nového modelu ID.4 je navrhnutý tak inteligentne a veľkoryso, aby mohol vám a vašej rodine ponúknuť pôsobivý pocit z veľkého priestoru.

 

Ďalšie informácie o ⇒ Volkswagen ID.4

error: Obsah je schráneny!