Weltauto - Akcia - Das WeltAuto

Das WeltAuto je medzinárodne registrovaná značka pre obchod s jazdenými vozidlami od všetkých výrobcov. Vozidlá, ktoré ponúkame pod značkou Das WeltAuto sú dôkladne preverené, servisované, nedostatky odstránené. Nerobíme, čo sa týka dôslednej technickej či optickej kontroly, kompromisy.

 

KTO KUPUJE DAS WELTAUTO JAZDÍ BEZPEČNE.

Ak hľadáte kvalitné jazdené vozidlo, svoju pozornosť určite venujte vozidlám s Das WeltAuto Garanciou. Spolu s vozidlom získate mnoho výhod:

 Garancia na jazdené vozidlo

Pri kúpe vozidla označeného ako Das WeltAuto vám predajca spolu s vozidlom odovzdá Preukaz služieb Das WeltAuto. Preukaz služieb slúži ako certifikát istoty, v ktorom je uvedený rozsah Garancie na jazdené vozidlo v prípade jeho opravy. Preukaz služieb vás chráni až po dobu 12 mesiacov od kúpy vozidla.

Detaily a podmienky EXKLUZÍV Garancie na jazdené vozidlo ako aj EXKLUZÍV PLUS Garancie na jazdené vozidlo sú rovnako detailne uvedené v Preukaze služieb Das WeltAuto, ktorý vám predajca odovzdá spolu s vozidlom.

 Technické preverenie vozidla

Každé vozidlo je dôkladne prekontrolované. Dôraz sa kladie na jeho optický i technický stav. Vozidlá kúpené pod značkou Das WeltAuto (predtým Weltauto) si vďaka zabehnutým procesom v našich servisoch, kvalite i transparentnosti získali dôveru tisícov zákazníkov nielen na Slovensku ale aj v zahraničí.

 Profesionálna optická príprava vozidla

Vaše auto bude vyzerať pekne aj zvonku. Pri príprave vozidiel je použitá profesionálna autokozmetika. Ošetrený je exteriér i interiér vozidla. Kúpa vozidla je emocionálnou záležitosťou, preto je každé vozidlo kvalitne umyté a ošetrené.

 Výmena

Kupujete u nás auto?
Pri kúpe jazdeného vozidla označeného ako Das WeltAuto Vám spravíme nezáväznú ponuku na výkup vášho starého vozidla. Nemusíte sa už starať o jeho prípadnu opravu a predaj. Podmienkou však je dokladovanie pôvodu vozidla.

 Skúšobná jazda

Využite možnosť skúšobnej jazdy. Pre predajcov značky Das WeltAuto je samozrejmosťou, radi vám ju ponúknu. Vyskúšaním vozidla pred samotnou kúpou viete porovnať a oceniť prednosti vozidla, pre ktoré sa rozhodujete.

 Garancia vrátenia

Ak po kúpe nadobudnete dojem, že vaša voľba nebola správna, máte počas jedného týždňa od dodania vozidla, dodané vozidlo vymeniť za iné vozidlo rovnakej alebo vyššej ceny.

Náklady na odhlásenie a prihlásenie príslušného vozidla znáša kupujúci. Vymieňané vrátené vozidlo musí zodpovedať stavu v akom bolo kupujúcemu dodané. Zohľadnené bude jeho prirodzené opotrebenie v závislosti od počtu najazdených kilometrov od dňa prevzatia kupujúcim. Za každý odjazdený kilometer je kupujúci povinný zaplatiť 0,70 €/km, minimálne však 99 €.

 Garancia mobility

V prípade výskytu poškodenia, na ktoré sa vzťahuje garancia, vám po dohode predajca po dobu trvania opravy poskytne náhradný automobil za finančne zvýhodnených a predajcom špecifikovaných podmienok. Aby ste zostali i v ťažkých chvíľach mobilný, ponúka predajca kupujúcemu garanciu mobility, ktorá zahŕňa finančne zvýhodnené služby: pomoc na mieste, odtiahnutie vozidla, vrátenie opraveného vozidla, zabezpečenie náhradného vozidla.

 Financovanie a poistenie

Naši predajcovia vám radi odpovedia nielen na otázky týkajúce sa značky Das WeltAuto, ale ochotne vám vysvetlia možnosti financovania vybratého jazdeného vozidla. Vypracujú vám tak návrhy financovania vozidla ako aj jeho poistenia. V spolupráci s produktami spoločnosti VOLKSWAGEN FINANČNÉ SLUŽBY majú naši predajcovia pre vás vždy to správne riešenie.

 Originálne príslušenstvo

Jazdené vozidlá bývajú často rozdielne vybavené. Predajca vám ochotne objedná príslušenstvo podľa vášho priania. Určite oceníte kvalitu a funkcionalitu práve originálneho príslušenstva.

Poradí vám
Róbert Baltes
Predajca DasWeltAuto
Kontakt: +421 918 341 356
Róbert Baltes
error: Obsah je schráneny!