VWN Caddy | Auto Gabriel
VWN Caddy

VWN Caddy

EXTERIÉR: Čisté, precízne línie a dynamické tvary definujú dizajn nového modelu Caddy. Výnimočné prvky sú na každej strane ako napríklad nový zadný spojler, nový dizajn zadných svetiel a nová, športovo ladená predná časť s chrómovými lištami na mriežke chladiča. A ďalej: strešné lyžiny, bočné ochranné lišty a nový dizajn spätných zrkadiel.

Caddy je perfektný pre všetkých, ktorí potrebujú viac miesta pre rodinu a batožinu, pritom chcú stále cestovať štýlovo. Aj so 47 cm dĺžky navyše sa s ním výborne manévruje.

INTERIÉR: Interiér nového Caddy vyniká vysoko kvalitnými povrchmi, ergonomickými sedadlami, lepšou akustikou a novou generáciou infotainment systémov, ako napríklad rádiom Composition Color a navigačným systémom Discover Media. Výbava na želania zahŕňa hlasové ovládanie, Car-Net App Connect, balík Connectivity a ďalšie moderné systémy infotainment.

ASISTENČNÉ SYSTÉMY: Inovatívne asistenčné systémy v novom modeli Caddy pomáhajú vodičovi a zlepšujú zážitok z jazdy. Štandardné vybavenie zahŕňa novú multikolíznu brzdu, ako aj monitorovací systém Front Assist s funkciou City Emergency Brake. Na výber sú aj ďalšie prvky výbavy, napríklad adaptívny tempomat ACC, asistent diaľkových svetiel Light Assist a kamera vzadu Rear View.

INDIVIDUALITA: Nový Caddy je dostupný v dvanástich atraktívnych farbách: nový je napríklad základný lak červená Cherry a modrá Starlight metalíza, modrá Acapulco metalíza a hnedá Chestnut metalíza. Populárna perleťová čierna Deep je dostupná na želanie ako doteraz. Nový je aj výber poťahov: na výber je šesť látkových, ale aj tri kožené a koženkové poťahy.

BLUEMOTION TECHNOLOGY: Systém štart-stop, rekuperácia a pneumatiky s nízkym valivým odporom - vďaka štandardnému balíku BlueMotion Technology spĺňa nový Caddy aj prísnu emisnú normu Euro 6. Navyše, vyladené pruženie poskytuje väčší jazdný komfort.

Caddy Kasten

Profesionál v oblasti nákladu.

Caddy je pripravený na takmer každú úlohu. Zadné výklopné dvere nového Caddy skriňová dodávka sú po novom dostupné i celoplechovom vyhotovení. Medzi ďalšie prednosti patrí nová pochrómovaná lišta na maske chladiča, nový dizajn koncových svetiel, nové ochranné bočné lišty a strešné lišty dostupné voliteľné. Nové prvky: plná deliaca stena, nákladný priestor 3,2m3, pravé posuvné dvere o šírke 701 mm.

 

Caddy Kombi

Perfektný pre osobnú dopravu.

Nový Caddy Kombi môže byť voliteľne vybavený až siedmimi miestami na sedenie. Obzvlášť funkčné sedadlá v priestore pre cestujúcich sú ľahko sklopné, zložiteľné a vyberateľné. Nové prvky: zadné krídlové dvere s vyhrievaným oknom, Caddy Maxi Kombi o 47 cm dlhšia v porovnaní s Caddy Kombi, 6 úchytných ôk pre Caddy Kombi, pravé posuvné dvere o šírke 701 mm, ...

 

Caddy Life

Suverénny pohľad. Výrazný nový dizajn.

Vo vozidle nájdete až 7 veľmi pohodlných sedadiel, zníženú hlučnosť a nový, vysokokvalitný povrch palubnej dosky s mnohými šikovnými úložnými priestormi. Nové prvky: posuvné dvere pravé o šírke 701 mm, nízka výška nakladacej hrany, prvý rad sedadiel rozdelený v pomere 1:2, Front Assist, City Emergency, multikolízna brzda, ...
Pre Trendline a Comfortline v ponuke množstvo dodatočnej sériovej výbavy.

 

Caddy Alltrack

Pripravený objavovať nové veci.

Nárazníky, koľajnička posuvných dverí a kľučky lakované vo farbe karosérie, strieborné strešné lišty, stmavené presklenie Privacy a stmavené koncové svetlá dotvárajú jeho výnimočný exteriér. Plastové lemy pozdĺž celého vozidla a spojlery striebornej farby vpredu, vzadu a na bokoch dodávajú vozidlu off-road vzhľad. O výnimočné jazdné vlastnosti sa postarajú 17-palcové disky z ľahkých zliatin. Caddy je ako jediné vozidlo vo svojej triede vybavené na želanie dodávaným pohonom všetkých kolies 4MOTION priamo z výroby.