Servisné služby - VW Servisné balíčky

Vaše plány začínajú u nás, pretože my vieme, čo váš Volkswagen potrebuje.

Využite servisné služby zamerané na starostlivosť vozidla alebo na servisný plán vozidla. Naši špecialisti zabezpečia všetko tak, aby ste sa za volantom vášho vozidla cítili čo najlepšie a aby ste naplno odštartovali najdlhšiu motoristickú sezónu.

 

AKCIA 2 + 1  ZDARMA

 

Vyskladajte si z našej ponuky VW SERVISNÝ BALÍČEK podľa aktuálnej potreby vášho vozidla.
Vyberte si 2 servisné úkony a tretí najlacnejší máte ZADARMO*

 

  1. DEZINFEKCIA klimatizácie a interiéru vozidla >>>
Vaše vozidlo je v podstate mobilná izolačná jednotka, vďaka ktorej viete výrazne obmedziť kontakt s ostatnými. Vyberte si preto kompletnú dezinfekciu interiéru i klimatizácie vozidla a buďte vo svojom vozidle v bezpečí.
Cena: 79 €

 

 2. PREZUTIE pneumatík >>>
Vhodný čas na prezutie nastáva, keď priemerná denná teplota prekročí 7°C. Ak teplota presiahne túto hodnotu niekoľko dní po sebe, je vhodné zvážiť výmenu obutia.
Cena: od 40 € v závislosti od rozmeru pneumatík

 

✔  3. BEZPEČNOSTNÁ KONTROLA vozidla >>>
Pravidelné kontroly zachovávajú hodnotu vášho vozidla. Pri bezpečnostnej kontrole vám za výhodnú cenu skontrolujeme vozidlo po zime z hľadiska prevádzkovej a funkčnej bezpečnosti bod po bode.
Cena: 19,90 €

 

✔  4. Servis KLIMATIZÁCIE >>>
Skontrolujeme vám celkový prevádzkový stav a funkčnosť klimatizácie, vydezinfikujeme a vyčistíme všetky potrebné komponenty klimatizačného systému a v prípade potreby vymeníme peľový a prachový filter. Kompletný servis klimatizácie odporúčame vykonávať pravidelne každých 12 mesiacov.
Cena: od 75 € v závislosti od potrebných náhradných dielov

 

 5. Meranie GEOMETRIE s nastavením >>>
Nápravy, kolesá a pneumatiky patria k najviac namáhaným dielom na vozidle. Je preto dôležité nechať si geometriu premerať a nastaviť, napr. po náročných zimných mesiacoch.
Cena: od 59 € v závislosti od modelu

 

 6. Oprava ČELNÉHO SKLA >>>
Malé poškodenie spôsobené odlietajúcimi kamienkami sa dajú v mnohých prípadoch opraviť bez potreby výmeny celého skla. Je to alternatívne a cenovo priaznivé riešenie, využívané hlavne po zimnom období.
Cena: 30 € (1 poškodenie)

 

  7. Zapožičanie NÁHRADNÉHO VOZIDLA
Kým je vaše vozidlo v servise, jazdite napriek tomu ďalej.
Cena: 50 € / 1 deň (8:00-16:00 hod.)

 

  8. Servisná prehliadka / servis výmeny oleja
Systém pravidelných servisných prehliadok pomáha zachovať bezchybnú funkčnosť vášho vozidla a jeho jazdných vlastností počas celej životnosti.
Cena: od 90 € do 500 € v závislosti od modelu, veku vozidla, km (pre overenie ceny kliknite na Kalkulačka zliav alebo si vyžiadajte kalkuláciu cez formulár Objednávka do servisu)

 

* VW servisný balíček je možné si vyskladať z vybraných servisných úkonov 1 až 8. Balíček tvoria 3 servisné služby z toho 1 najlacnejší máte zdarma. Balíček nie je možné kumulovať s inými akciami/zľavami. Platí do 31.12.2021.

Poradí vám
Maroš Ragáli
Servisný poradca Volkswagen
Kontakt: +421 915 492 172
Maroš Ragáli
Martin Gondoľ
Servisný poradca Volkswagen
Kontakt: +421 915 492 171
Martin Gondoľ
Ing. Jozef Bucsko
Servisný poradca Volkswagen
Kontakt: +421 918 341 375
Jozef Bucsko
error: Obsah je schráneny!