Financovanie - Financovanie 0,0%

Financovanie 0,0%

Moderné financovanie s úrokom 0,0%

Financovanie 0,0% poskytuje možnosť mesačných splátok s úrokovou mierou 0,0% po dobu 24 – 72 mesiacov. Pri Financovaní 0,0% zaplatí zákazník pri prevzatí vozidla akontáciu v zvolenej výške 30 – 70 % a následne každý mesiac mesačnú splátku.
Rovnako ako pri iných spôsoboch financovania si zákazníci môžu dokúpiť predĺženú záruku o ďalšie 3 roky k zákonnej 2-ročnej záruke, ako aj výhodné povinné zmluvné a havarijné poistenie.
Ponuka Financovania 0,0% platí aj na akciové modely Edition a R-line.

Výhody produktu Financovanie 0,0%:

  • Akontácia: 30 – 70 %
  • Trvanie zmluvy: 24 – 72 mesiacov
  • Platí pre fyzické a právnické osoby
  • Úrok: 0,0 %
  • Spracovateľský poplatok 0%

Ponuka financovania Financovanie 0,0% je od spoločnosti VOLKSWAGEN FINANCIAL SERVICES. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, ich špecifikácii, dostupnosti, dodacích podmienkach, a o uvedených doplnkových službách vám poskytne niektorí z našich predajcov Volkswagen. 

Príklad financovania od spoločnosti VOLKSWAGEN Finančné služby Slovensko s.r.o. má informatívny a názorný charakter a nie je právne záväzný. Nejde o verejný prísľub ani ponuku spotrebiteľského úveru a je určený výlučne pre právnické osoby a fyzické osoby – podnikateľov. Konkrétna ponuka závisí od posúdenia schopnosti klienta splácať ním zvolený finančný produkt a klientom predložených podklad u autorizovaných partnerov – finančných sprostredkovateľov spoločnosti VOLKSWAGEN Finančné služby Slovensko s.r.o. Ponuku na mieru vám vypracuje niektorí z našich predajcov značky Volkswagen. V prípade záujmu o ponuku pre fyzické osoby bez prideleného IČO, prosím, kontaktujte nášho predajcu značky Volkswagen.

Poradí vám
Mgr. Lóránt Szladics
Predajca Volkswagen
Kontakt: +421 918 341 361
Lóránt Szladics
Ing. Lukáš Dudra
Predajca Volkswagen
Kontakt: +421 918 341 363
Lukáš Dudra
Ing. Marek Tink
Predajca Volkswagen
Kontakt: +421 918 341 362
Marek Tink