Financovanie a poistenie Volkswagen | Auto Gabriel

Financovanie a poistenie Volkswagen

Financovanie 1,99%

Moderné financovanie s úrokom len 1,99%

Špecialista pre poistenie vozidiel a majetku

Zabezpečujeme širokú a komplexnú ponuku poistenia.

Vďaka skúsenostiam a odbornosti nájdeme pre vás vždy to správne riešenie.

VOLKSWAGEN NA TRETINY - ŠTVRTINY

Využite výhodné financovanie Volkswagen Profi Kredit 1/3 a 1/4 na modely up!, Polo, T-Cross, Golf, Golf Variant, Golf Sportsvan, Touran, T-Roc, Tiguan, Tiguan Allspace, Passat, Passat Variant, Arteon, Sharan a Touareg.

Volkswagen Kredit

Nové vozidlo môže byť vaše, aj keď nemáte k dispozícii dostatok finančných prostriedkov. Volkswagen Kredit je jednoduchá a rýchla cesta k automobilu prostredníctvom úveru.

Volkswagen Leasing

Lízing vybavíte rýchlo a jednoducho. Pri lízingu je majiteľom vozidla lízingová spoločnosť...

Volkswagen operatívny lízing

Postaráme sa o všetko, čo súvisí s prevádzkou vozového parku - zabezpečíme nákup vybraného vozidla, jeho registráciu, poistenie, údržbu a servis...

Volkswagen Poistenie

V rámci značkového poistenia vám ponúkame jedinečný balík, ktorý kryje všetky riziká spojené s prevádzkou vášho vozidla a platí na území celej Európy. Stačí jedna zmluva, jedna platba mesačne spolu s úverovou alebo lízingovou splátkou a ste dokonale chránený.

Auto Gabriel partnerom VWFS

Rozhodnúť sa, ktoré auto si máte kúpiť, nie je často jednoduché. O to jednoduchšie je to s možnosťou financovania cez leasing alebo kredit s poistením v mesačných splátkach. Auto Gábriel spolu s VWFS spája ľudí s autami.