ŠKODA - Akcia - Akčné modely Škoda 30 edition

Doprajte si benefity v hodnote až do 2 500 €

Škoda Auto Slovensko oslavuje 30. narodeniny, a preto do limitovanej ponuky akčných modelov Fabia, Scala, Kamiq a Karoq 30 edition dali všetko najlepšie!

v cene vozidla získate
Splátky šité na mieru každému
Vyberte si financovanie:
NaMieru – Na Rovinu – Tretiny – Štvrtiny
Predĺžená záruka zabráni nákladom navyšePredplatená profesionálna starostlivosť – servisný balík BASIC – kryje náklady spojené s predpísanou údržbou vášho vozidlaDizajnové disky a štýlový interiér

 

 

Škoda FabiaŠkoda ScalaŠkoda KamiqŠkoda Karoq
Akčný model 30 edition prináša okamžitý finančný bonus 500 €, bohatú výbavu navyše a predplatený servis Basic na 5 rokov alebo do 75 tisíc km.Akčný model 30 edition prináša okamžitý finančný bonus 900 €, bohatú výbavu navyše a predplatený servis Basic na 5 rokov alebo do 75 tisíc km.Akčný model 30 edition prináša okamžitý finančný bonus 1100 €, bohatú výbavu navyše a predplatený servis Basic na 5 rokov alebo do 75 tisíc km.Akčný model 30 edition prináša okamžitý finančný bonus 1200 €, bohatú výbavu navyše a predplatený servis Basic na 5 rokov alebo do 75 tisíc km.
Atraktívna výbava navyše
K obľúbenej výbave Ambition sme vám pribalili zadné parkovacie senzory, predné hmlovky, lakťovú opierku vpredu, elektrické okná, rádio Bolero, bezkľúčové otváranie a štartovanie, zatmavenie skiel Sunset, atraktívne interiérové prvky a 16“ disky z ľahkej zliatiny.
Atraktívna výbava navyše
Scala 30 edition obsahuje okrem výbavy Ambition taktiež svetelný a dažďový senzor, alarm, zadnú parkovaciu kameru, elektrické okná aj vzadu, rádio Bolero, bezkľúčové otváranie a štartovanie, zatmavenie skiel Sunset, biele ambientné osvetlenie interiéru a 17“ disky z ľahkej zliatiny.
Atraktívna výbava navyše
Základ tvorí obľúbená výbava Ambition, ku ktorej sme navyše pridali dotykové rádio Bolero, alarm, zadnú parkovaciu kameru, elektrické okná aj vzadu, bezkľúčové otváranie a štartovanie, príjemné ambientné osvetlenie interiéru a 17“ disky z ľahkej zliatiny.
Atraktívna výbava navyše
K praktickej výbave Ambition sme pridali rádio Bolero, alarm, bezkľúčové otváranie a štartovanie a bezdrôtový Smartlink. Parkovanie pre vás bude maličkosťou vďaka parkovacím senzorom vpredu a kamere vzadu. Cestovanie vám spríjemní ambientné osvetlenie a atraktívne dizajnové interiérové prvky.
Poradí vám
Július Ficzere
Predajca ŠKODA
Kontakt: +421 918 341 355
Ing. Renáta Probalová, PhD.
Vedúca predaja ŠKODA
Kontakt: +421 918 341 357
Jozef Bartko
Predajca ŠKODA
Kontakt: +421 915 992 871
error: Obsah je schráneny!