Nové Audi A6 | Auto Gabriel
Nové Audi A6

Nové Audi A6

11 september, 2018 - 11:07 -- vierka

Predaj luxusnej limuzíny a praktického štýlového kombíku sa začal.

Nové Audi A6 je skonštruované tak, aby poskytlo maximálny komfort a šetrilo váš drahocenný čas.
Automobil prispôsobuje nastavenia už v momente, keď ho otvoríte. Pripojenie vozidla na internet napríklad umožňuje,
aby vám funkcia pouličného parkovania našla parkovacie miesto a na e-maily môžete odpovedať priamo počas jazdy,
pretože nové Audi A6 rozumie hovorenej reči. Séria asistenčných systémov Audi Intelligent Technologies s funkciou
Tour assist je prispôsobená tak, aby vám uľahčila jazdu, nech už je premávka akákoľvek. Vďaka týmto vyspelým
systémom sú vaše reakcie oproti ostatným vozidlám lepšie, čo mení aj jazdu v hustej premávke na zážitok a robí ju
časovo efektívnejšou. HD matrix LED svetlomety vám zaručia dobrú viditeľnosť na cestách a vďaka svetelnej animácii
bude vaše vozidlo nezameniteľné. Teraz je ten správny čas na novú éru Audi A6.

TESTOVACIE JAZDY Audi Q8

KDE: Audi Centrum Košice, Južná trieda, 040 17 Košice-Barca (smer Miskolc)
ČAS: 9.00 - 16.00
REZERVÁCIE: +421915992862 (p.Popier), +421915992863 (p. Fianta), audi@gabriel.sk

cenník Audi A6
vozidlá na skladeAUDI A6 DESIGN 50 (3,0) TDI QUATTRO TIPTRONIC
                                           AUDI A6 SPORT 55 (3,0) TFSI QUATTRO S-TRONIC
objednať testovaciu jazdu

Pokojne majte vysoké požiadavky. Audi A6 Limuzína ich určite splní. Stelesňuje perfektnú syntézu exkluzívneho dizajnu, pôsobivej účinnosti a dynamického športového charakteru. A nadchne vás vysokou kvalitou materiálov a systémov prepracovaných do detailov. Úspešný model sa teraz prezentuje v novej dokonalosti s výraznými novými prvkami exteriéru, vzájomne úzko prepojenými asistenčnými systémami a ďalšími perfektnými komfortnými prvkami.

Motory s technológiou"mild hybrid".

Audi A6 Limuzína bude na európsky trh dodávaná s výkonným dieselovým motorom 3.0 TDI v dvoch variantoch s výkonom 170 kW a 210 kW. Všetky motory sú vybavené novou technológiou "mild hybrid" (MHEV).

Fascinujúce svetlá s výrazným dizajnom.

HD Matrix LED svetlomety s dynamickými smerovými svetlami, dodávané na želanie, urobia dojem dvomi spôsobmi. Ponúkajú optimálne osvetlenie cesty bez oslnenia vodičov v opačnom smere a umocňujú šírku predných partií Audi A6 Limuzíny.

Voliteľné viacfarebné náladové osvetlenie vytvára jedinečnú atmosféru a vnútornému priestoru Audi A6 Limuzíny dodáva fascinujúci ambientný charakter. Precízne svetelné pásy zvýrazňujú palubnú dosku, stredovú konzolu a ďalšie výrazné dizajnové štruktúry v 30 rôznych farbách a s plynulým tlmením intenzity svetla.

​Minimalistický dizajn. Maximálny komfort ovládania.Uhladený a čistý interiér.

Dopĺňa už tradične trojica displejov. Jeden zastupuje pozíciu prístrojového štítu pred vodičom, ďalší plní funkciu infotainmentu v strede palubnej dosky a tretí sa nachádza priamo pod ním a nastavuje sa tu najmä ovládanie klimatizácie či iných funkcii – napríklad vyhrievanie sedadiel. Na želanie dodávaný 10,1- a 8,6-palcový HD dotykový displej MMI High s dotykovou odozvou je dokonale integrovaný v prístrojovom paneli a doplnený veľkým 12,3-palcovým displejom voliteľného digitálneho prístrojového panela "Audi virtual cockpit". Široké možnosti personalizácie umožňujú až siedmim vodičom uložiť svoje preferované nastavenia do svojich individuálnych užívateľských profilov. Ústredné funkcie vozidla sa dajú umiestniť na požadované miesto na displeji MMI systému - rovnako ako pri smartfóne - potiahnutím a pustením konkrétnej funkcie. Praktické, komfortné a predovšetkým: jednoduché.

Asistenčné systémy

Do ponuky systémov Audi AI patrí asistent jazdy v dopravnej zápche, ktorý riadi vozidlo sám až do rýchlosti 60 km/h. Asistent Audi AI Garage pilot, ktorý vaše vozidlo automaticky zaparkuje a vyparkuje prostredníctvom smartfónu alebo systém Audi AI Park pilot, ktorý vaše vozidlo samočinne zaparkuje aj na tie najužšie parkovacie miesta. Z technologického hľadiska je to možné už dnes, z právneho čoskoro: Zavedenie asistenčných systémov pre autonómne riadenie vozidla si špeciálne pre každú krajinu vyžaduje stanovenie legislatívnych rámcových podmienok a prispôsobenie týchto systémov špecifickým podmienkam a testovanie týchto systémov. Z týchto dôvodov budú systémy Audi AI Traffic jam pilot, Park pilot a Garage pilot aktivované postupne a v závislosti od stavu miestnej legislatívy.

Rýchly kontakt

Auto Gábriel, s.r.o. Košice - Audi Centrum Košice
Južná trieda (smer Miskolc), 040 17 Košice-Barca
tel: 0915 992 862-3
audi@gabriel.sk