HRAJTE A OSLAVUJTE s Auto Gábriel | Auto Gabriel
HRAJTE A OSLAVUJTE s Auto Gábriel

HRAJTE A OSLAVUJTE s Auto Gábriel

17 apríl, 2018 - 14:35 -- hajdukova

Auto Gábriel, s.r.o. Košice datuje počiatky svojho vzniku už v roku 1991, ako rodinný podnik, kde hlavnou činnosťou bol predaj náhradných dielov a autopríslušenstva. Avšak od roku 1993 pôsobí v Košiciach ako oficiálny predajca vozidiel pre značky Volkswagen a Audi.

Odvtedy uplynulo 25 rokov a Auto Gábriel pri tejto príležitosti pripravil pre svojich zákazníkov súťaž:
HRAJTE A OSLAVUJTE S NAMI.
Súťaž trvá od 1.4. do 31.11.2018.  

Zapojiť do súťaže sa môže každý zákazník ktoréhokoľvek servisného strediska Auto Gábriel, po návšteve servisu s vozidlom a vypísaní hracej karty. Žrebujeme 1-krát v mesiaci a počas konania súťaže až 8-krát. Výherca získa Poukaz v hodnote 150 € na nákup tovaru a služieb podľa vlastného výberu.

►  Podmienky súťaže pre servis k nahliadnutiu.


Do súťaže sa môže zapojiť rovnako každý náš zákazník pri kúpe vozidla značky VW, Audi, ŠKODA a Das WeltAuto, ktorý pri prevzatí vozidla vypíše hraciu kartu. Žrebujeme 1-krát v mesiaci a počas konania súťaže až 8-krát. Výherca získa Poukaz v hodnote 350 € na nákup tovaru a služieb podľa vlastného výberu. 

►  Podmienky súťaže pre predaj k nahliadnutiu.


Mená výhercov budeme zverejňovať priebežne v jednotlivých mesiacoch na tejto stránke, ako aj prostredníctvom facebookovej stránky AutoGabrielKosice


ĎAKUJEME, ŽE STE NAŠÍMI ZÁKAZNÍKMI.