VWN Crafter | Auto Gabriel
VWN Crafter

VWN Crafter

Nový Crafter bol podľa prianí zákazníkov prispôsobený pre potreby a požiadavky rôznych skupín užívateľov. Výsledkom je vozidlo, ktoré je praktické, úsporné a inovatívne ako nikdy predtým – preto perfektne zvládne všetky výzvy všedného dňa.

Perfektný do mesta s najlepšími asistenčnými systémami.
V novom modeli Crafter ste v kritických situáciách perfektne vybavený rôznymi asistenčnými systémami a maximálnym komfortom. Aby každá jazda skončila tak uvoľnene, ako začala (Systém sledovania okolia „Front Assist“ s funkciou núdzového brzdenia "City Emergency Brake"; Adaptívny tempomat ACC; Asistent bočnej ochrany karosérie; Multikolízna brzda, dodávaná sériovo; Asistent stabilizácie pri bočnom vetre, dodávaný sériovo; Asistent manipulácie s prívesom „Trailer Assist“; Asistent pri vyparkovaní vozidla „Rear Traffic Alert“; Parkovacie senzory; Cúvacia kamera; Asistent udržania jazdného pruhu „Lane Assist“; Parkovací asistent „Park Assist“).

Rozmanitý ako nikdy. Najväčšia rozmanitosť pohonov.
Nový Crafter je jediné vozidlo vo svojej triede, ktoré ponúka šesť rôznych variant pohonu a prevodovky. Pohon predných kolies, pohon zadných kolies alebo pohon všetkých kolies 4MOTION sa dajú alternatívne kombinovať s 8-stupňovou automatickou prevodovkou alebo manuálnou prevodovkou (8-stupňová automatická prevodovka sa dá kombinovať so všetkými druhmi pohonu; Pohon všetkých kolies 4MOTION pre maximálnu trakciu; Pohon predných kolies pre maximálnu výšku nakladacieho priestoru; Pohon zadných kolies pre maximálny náklad; Prídavné agregáty priamo od výrobcu).
 

Perfektné možnosti naloženia:
- v
ýška nakladacieho priestoru až do 2 196 mm
- šírka otvoru posuvných dverí 1 311 mm

Perfektné zabezpečenie nákladu:
- u
niverzálna podlaha od výrobcu
- nakladací priestor vytvorený pre flexibilné vstavané regály
- až 14 kotviacich ôk
- vnútorný strešný nosič v nakladacom priestore

Perfektné spracovanie:
-
robustné spracovanie v novom koncepte „Think Blue Factory“
- špičková kvalita s dlhou životnosťou
- kompletný nový a vlastný vývoj

Perfektné pripojenie:
-
príprava pre telematiku (rozhranie pre manažment fleetových vozidiel) 
- prístrojový panel upravený podľa požiadaviek zákazníka (pre riešenia s nadstavbou a prestavbou) 
- mobilný manažment vozového parku a mobilné online služby Car-Net