VW up! | Auto Gabriel
VW up!

VW up!

Pri novom modeli up! sa stanete hlavným dizajnérom.

EXTERIÉR. Nový up! sa prispôsobí vášmu osobnému štýlu a prostredníctvom rôznych možností individualizácie prináša do každodenného života ešte viac farby. Vybrať si môžete napríklad rôzne farebné prevedenia strechy a krytov vonkajších spätných zrkadiel, ale aj dekoratívne fólie na bokoch vozidla a disky z ľahkých zliatin. Jeho individuálny vzhľad dotvára denné LED svietenie a smerovky integrované do spätných zrkadiel, ktoré sú súčasťou sériovej výbavy.

INTERIÉR. Nový up! vyzerá skvele vždy, nielen na prvý pohľad. Okrem prekvapivo veľkého priestoru a komfortu až pre štyroch pasažierov ponúka aj v interiéri rôzne možnosti pre farebnú individualizáciu - od dizajnových krytov "dash pads" až po čalúnenie sedadiel. A vďaka na želanie dodávanej integrácii smartfónu a voliteľného multifunkčného koženého volantu sa z nového modelu up! stane skutočný multitalnet.

INFOTAINMENT. O dobrú zábavu vo vozidle sa postará sériovo dodávané rádio Composition s 3,1-palcovým monochromatickým displejom. Rádio Composition Phone s 5-palcovým farebným displejom sa dodáva na želanie. Obidva systémy disponujú dvojitým tunerom, zásuvkou AUX-IN a slotom na SD karty. Základná verzia je tiež vybavená CD prehrávačom, rádio Composition Phone rozhraním Bluetooth a funkciou hands-free. V novom modeli up! je pre rádio "Composition Phone" prvýkrát v ponuke tiež cúvacia kamera. Volkswagen App "maps + more" vám vždy ukážu, kadiaľ máte ísť. Nové aplikácie Volkswagen "maps + more dock" pre Android alebo iOS. Bez ohľadu na to, či používate  2D alebo 3D zobrazenie, s navigáciou TomTom prídete do cieľa jednoducho vždy. Pritom sa vyhnete nielen dopravným zápcham, ale vďaka režimu offline aj roamingovým poplatkom v zahraničí. Aplikácia "maps + more" je skutočný multitalent, s ktorým máte všetko pod kontrolou. Ak telefón pripojíte prostredníctvom rozhrania Bluetooth, získate nepretržitý prístup k telefónnemu zoznamu alebo hudobným albumom vo vašom telefóne - rýchlo a jednoducho pomocou rozpoznania písma. Jedným stlačením tlačidla máte k dispozícii aj údaje o vozidle, ako je okamžitá spotreba alebo tipy pre úspornú spotrebu prostredníctvom obľúbenej funkcie "Think Blue. Trainer." Jedna aplikácia. Rôzne funkcie.

MOTORIZÁCIE. S novým modelom up! jazdíte úsporne. Na jednej strane to závisí od nízkej hmotnosti vozidla v kombinácii s jeho aerodynamickým vzhľadom, na druhej od jeho úsporných motorov. Tie sú perfektne vyladené na každodennú jazdu v mestskej premávke: s veľkou dávkou temperamentu a vysokou úrovňou spoľahlivosti.

SEKVENČNÁ 5-STUPŇOVÁ MANUÁLNA PREVODOVKA. Pri hustej premávke v meste musíte vozidlo často zastaviť a opäť rozbehnúť, pritom musíte neustále radiť rýchlostné stupne. Preto môžete nechať radenie prevodových stupňov na sekvenčnú 5-stupňovú prevodovku ASG*, ktorá sa dodáva na želanie. Prevodovka volí odporúčané rýchlostné stupne a moment preradenia v závislosti od situácie jazdy, vďaka čomu dokáže znížiť spotrebu paliva ešte viac ako pri manuálnom radení. Dobré vedieť, že sa kedykoľvek môžete vrátiť k režimu manuálneho radenia rýchlostných stupňov.
* Dostupná len s určitými modelmi.

KOMFORT. Nový up! vám ponúka veľký komfort v kompaktných rozmeroch. Jeho široká ponuka sériovej výbavy a jednoduché ovládanie sa postarajú o to, aby ste si mohli uvoľnene vychutnať každý deň. Panoramatické výklopné a posuvné okno - otvoriť strešné okno, pustiť si obľúbenú hudbu a užívať si slnečný deň, čo viac si môžete priať? V novom modeli up! s na želanie dodávaným panoramatickým strešným oknom je to realita. Denné LED svietenie - nový up! vyzerá dobre nielen z blízka. Aj na diaľku ho spoznáte hneď. Vďaka sériovo dodávanému dennému LED svieteniu ho určite neprehliadne nik. Štvordverové vozidlo - model up! dodávame vo štvordverovej verzii, ktorá ponúka pohodlnejšie nastupovanie na zadné sedadlá. Pretože línia okien je pri tomto modeli nižšia a zadné sedadlá sú o niečo vyššie, uvidia cestujúci na zadných sedadlách viac. Multifunkčný volant - s multifunkčným volantom dodávaným na želanie riadite nielen váš up!, ale ovládate tiež rádio, prehrávač alebo telefón. Vaše ruky tak máte nepretržite na volante a up! pod kontrolou. 

VARIANTY. Model up! sa dodáva v rôznych variantoch. Kombinovať môžete päť lakov karosérie, kontrastný lak strechy, osem dizajnových krytov "dash pads" a ďalšie prvky. Vďaka širokej ponuke výbavy si môžete vytvoriť váš dokonalý up!.
Take up! - príležitosť je vždy výhodná, pretože základný variant modelu take up! dostanete s dennými LED svetlami a LED osvetlením štátnej poznávacej značky, vonkajšími spätnými zrkadlami s integrovanými smerovými svetlami, chrómovou lištou medzi svetlometmi a centrálnym zamykaním s diaľkovým ovládaním. Vysoká miera všestrannosti mnohých premyslených odkladacích priehradiek, maximálna bezpečnosť vďaka štyrom airbagom a sériovo dodávaná elektronická kontrola stability presvedčia aj v malých modeloch Volkswagen. O komfort sa postarajú mimoriadne pohodlné integrálne sedadlá a funkcia Easy Entry pre jednoduché nastupovanie na zadné sedadlá. Ak by ste predsa len mali nejaké želanie, potom vám take up! ponúka doplnkovú výbavu.
Move up! - čo viac by ste chceli? Komfortný model move up! vám ponúka širokú paletu sériovej výbavy. S výškovo nastaviteľnými prednými sedadlami, systémom Easy Entry s pamäťovou funkciou, novým rádiom Composition, USB pripojením, dizajnovým krytom "dash pad" black cube a poťahmi sedadiel so vzorom "fusion grey". Model move up! spoznáte podľa lakovaných krytov vonkajších spätných zrkadiel a kľučiek dverí, ale tiež podľa puklíc, ktoré boli špeciálne vyrobené pre model move up!. Elektrické ovládanie okien, elektricky nastaviteľné spätné zrkadlá a centrálne zamykanie s diaľkovým ovládaním predstavujú ďalšiu výbavu, ktorá vás poteší. Váš move up! môžete samozrejme individuálne dotvoriť ďalšou doplnkovou výbavou.
High up! - skutočne veľká ponuka sériovej výbavy modelu high up! zahŕňa okrem iného ambientné osvetlenie interiéru a dizajnový kryt palubnej dosky "dash pad" pixels alebo iné farebné prevedenie v závislosti od laku karosérie a čalúnenie sedadiel v prevedení pixels. Výbava tiež obsahuje vyhrievanie predných sedadiel so samostatnou reguláciou, poťahy sedadiel so vzorom beam, šesť reproduktorov, kožený veniec volantu, kožená hlavica radiacej páky a rukoväť ručnej brzdy a manuálna klimatizácia. Model high up! sa okrem toho prezentuje 15-palcovými diskami z ľahkých zliatin "radial" a hmlovými svetlami s odbočovacou funkciou.
Eco up! Ponúka veľa. Spotrebuje málo. Model eco up! sa dodáva s výbavami take up!, move up!, a high up!. Vďaka sériovému pohonu na plyn s EcoFuel BlueMotion Technology vrátane systému štart-stop a rekuperácii brzdnej energie je ekologický a úsporný. Na 100 kilometrov spotrebuje len 2,9 kg plynu a vyprodukuje nízke hodnoty emisií CO2. Dokonca bez obmedzenia komfortu. Model má dve nádrže na plyn a ako rezervu benzínovú nádrž s objemom 10 litrov. Na multifunkčnom ukazovateli vidíte aktuálny stav paliva, druh paliva a dojazd. Ďalšie plus pre eco up!: Plyn je lacnejší ako benzín.