Úplne nové Audi Q2 | Auto Gabriel
Úplne nové Audi Q2

Úplne nové Audi Q2

10 január, 2017 - 08:45 -- vierka

Úplne nové Audi Q2 vstupuje na scénu


► cenník

mestský typ so svojbytným charakterom a s celkom novými geometrickými a štylistickými prvkami dizajnu. Výrazne sebavedomo a s energickými motormi TFSI a TDI, ktoré majú výkon od 85 kW (116 k) do 140 kW (190 k) a na želanie sa dajú kombinovať so stálym pohonom všetkých kolies quattro. Výbava Audi Q2 uspokojí všetky želania a prináša prvky, ktoré boli doteraz vyhradené pre luxusnú triedu. A konektivita? Tá je špičková s Audi smartphone interface a najnovšou generáciou systémov infotainmentu a ozvučovacích systémov.

Nezameniteľný:
dizajn exteriéru

Na prednej časti upúta vysoko položená jednodielna maska chladiča osemuholníkového tvaru. Zvlášť nápadným prvkom je plocho splývajúca strecha, pripomínajúca coupé, ktorá vyúsťuje do zadného stĺpika s farebne odlíšeným obkladom.

Príkladné spojenie:
konektivita

Už sériovo je Audi Q2 vybavené veľkým monitorom MMI, ktorý sa ovláda kombinovaným otočným/tlačidlovým ovládačom a dvoma tlačidlami na stredovom tuneli. Na želanie je k dispozícii systém MMI Navigácia plus s MMI touch a hotspotom WLAN. Prostredníctvom Audi smartphone interface sa dajú integrovať mobilné telefóny s operačným systémom iOS a Android. High-tech na najvyššej úrovni poskytuje voliteľný Audi virtual cockpit: digitálny združený prístroj vo forme monitora LCD s vysokým rozlíšením a uhlopriečkou 31,2 cm (12,3 palca) prezentuje informácie obšírne a všestranne.

Variabilný a individuálny:
interiér

Audi Q2 je nielen praktické - na želanie môže mať elektricky ovládané dvere batožinového priestoru a zadné sedadlo delené na tri časti - ale aj rozmanité ako máloktorý iný automobil. Expresívne farby poťahov sedadiel a dekoračných líšt vytvárajú široký priestor pre individualizáciu.

Nefalšovaný pôžitok z jazdy:
motory a pohon

Audi Q2 prichádza na štart so šiestimi motormi - vždy s novým progresívnym riadením, ktoré má premenlivý prevod podľa uhla natočenia volantu. Na želanie sú k dispozícii adaptívne tlmiče pruženia a systém Audi drive select, ktorým si vodič môže nastaviť individuálnu charakteristiku svojho Q2.

 

Rýchly kontakt

Auto Gábriel, s.r.o. Košice - Audi Centrum Košice
Južná trieda (smer Miskolc), 040 17 Košice-Barca
tel: 0915 992 862-3
audi@gabriel.sk