Nové Polo už predaji od 10.990 €. | Auto Gabriel
Nové Polo už predaji od 10.990 €.

Nové Polo už predaji od 10.990 €.

4 január, 2018 - 08:51 -- hajdukova

Nové POLO už od 10.990 €


Dokonalá bezpečnosť. Dokonalý dizajn.
Nové Polo dáva na vás pozor. Vybavené ešte väčším počtom bezpečnostných asistenčných systémov ako jeho predchodca, sleduje všetko, čo sa okolo vás deje. Vašu pozornosť však najviac upúta samotné vozidlo. Postará sa o to jeho úplne nový dizajn s výraznou bočnou líniou, dynamickými hranami a novým dizajnom svetlometov.

Výbava & dizajn.
Nové Polo je spoľahlivé, bezpečné a športové. S jeho čistým dizajnom a elegantnými líniami nachádza perfektnú rovnováhu medzi dizajnom a funkčnosťou. Okrem toho presvedčí komfortnou, bezpečnou a modernou výbavou. V skratke: S modelom Polo jazdíte radi.

Väčší priestor pre váš komfort.
K exkluzívnej výbave interiéru nového modelu Polo patrí ambiente osvetlenie, sedadlá s voliteľnou bedrovou opierkou a dekoračné obklady. Polo okrem toho narástlo, čo znamená viac priestoru nad hlavou a na nohy pre vodiča, spolujazdca a cestujúcich vzadu. 

Ste pripravení na intenzívne svetlo?
Tento dizajn vás poteší: Nové Polo je vybavené sériovým denným LED svietením a halogenovými svetlometmi, ktoré dotvárajú jeho jedinečný vzhľad. Športový dizajn vášho modelu Polo môžete na želanie ešte vylepšiť, ak sa rozhodnete pre predné LED svetlomety a zadné LED svetlá.

Ponuka diskov.
V ponuke atraktívny výber oceľových diskov a diskov z ľahkých zliatin, ktoré dodajú modelu Polo osobný charakter.

Infotainment.
Bez ohľadu na to, či musíte počas jazdy telefonovať, potrebujete mať k dispozícii aktuálne dopravné informácie, chcete sa nechať navigovať k cieľu vašej cesty alebo chcete len počúvať hudbu, vaše Polo vám ponúka rôzne možnosti pre pohodlné a jednoduché používanie modernej techniky.

Asistenčné systémy.
Inteligentné asistenčné systémy v modeli Polo zvyšujú komfort jazdy a pomáhajú vám dobre zvládnuť alebo sa úplne vyhnúť kritickým situáciám. A aj keď tieto systémy ani nepostrehnete, je príjemné vedieť, že sú vám k dispozícii.

Komfort.
Budete prekvapený, aké je cestovanie v novom modeli Polo príjemné. Vďaka komfortnej výbave sedíte aj počas dlhých jázd pohodlne a šetríte si svoju chrbticu. Klímu vo vozidle môžete individuálne nastaviť prostredníctvom voliteľnej klimatizácie "Climatronic".

Technológie.
Moderná technika motorov v modeli Polo je charakteristická hospodárnosťou, hnacou silou a výkonom. Dokonalá kombinácia, keď cestujete často a veľa, ale napriek tomu chcete držať spotrebu na uzde.

Individualizácia.
Vyberte si váš dizajn z viacerých balíkov výbavy a nakonfigurujte si vaše Polo podľa vašich predstáv. Zmenou malých detailov mu dodáte veľký charakter a vytvoríte z neho štýlové vozidlo, ktoré vás bude sprevádzať na vašich cestách.
 

Pre viac informácií o novom Volkswagen Polo získate u našich predajcov Volkswagen.
 

Rýchly kontakt

Auto Gábriel, s.r.o. Košice - autorizovaný predajca značky Volkswagen

Volkswagen Prešovská
Prešovská cesta 73, Košice
tel.: 0918 341 360-1, 0915 492 180
vw@gabriel.sk

Volkswagen Barca
Osloboditeľov č. 70, Košice
tel.: 0918 341 362-3, 0918 341 359
vw@gabriel.sk